آموزش نوين آيلتس

آموزش نوين آيلتس

آموزش نوين آيلتسTel:88-0000-0000

حمل خرده بار و باربري در بندرعباس و حمل بار و اثاثيه

وقتي اسم از اثاث كشي وحمل بار وانتقال بار از يك مكان به مكان ديگري را مي شنوم، ديگر ارامشم رو از دست ميدهم و نميدانم كه در اين زمينه براي اين همه اثاثيه كه بايد به راه طولاني منتقل شوند، از كجا كمك بگيرم، كه هم تمام اثاثيه را سالم به مقصد برساند و هم اينكه قيمت بالايي براي اين كار پرداخت نكنم. دراين زمينه جستجويي انجام دادم و به شركت باربري و حمل بار انلاين بندرعباس و كرمان رسيدم كه همه نگراني من را درباره حمل وانتقال اثاثيه ، برطرف مي كرد.

چرا بايد باربري انلاين كرمان بارسي را براي انتقال وسايلم انتخاب كنم؟

اين باربري مزيت هايي دارد:

  1. اگر از اينكه كسي را پيدا نمي كنيد كه در حمل و باركردن اثاثيه تان و علاوه بر اين در تخليه بار به شما كمك كند، باربري و حمل خرده بار قم بارسي  و كرمان اين امكان را دارد كه هم براي حمل بار از مبدا شما و هم تخليه آن در مقصدي كه شما مشخص كرده ايد، كارگراني كه در اين كار سابقه دارند به شما ارائه مي دهد. در اين زمينه كارگران بايد علاوه بر اينكه از نيروي بدني برخوردار هستند بسيار بادقت وسايل را بارگيري و تخليه كنند تا در اين حين خسارتي به وسايل وارد نشود.
  2. ويژگي ديگر باربري بندرعباس و كرمان در برابر ديگر باربري ها اين است كه براي تمام خدماتش تضمين در نظر گرفته است. شما باخيال راحت مي توانيد بارگيري وتخليه بار را به باربري بندرعباس و كرمان بسپاريد.
  3. نكته ديگر اين است كه باربري ها از مبدا بندرعباس و كرمان  به هر كجا كه شما در كشور بخواهيد از نزديك ترين تا دورترين شهر به بندرعباس و كرمان مثل:  تهران، كرج ، زنجان،  قزوين ، تبريز، اردبيل، همدان ، شيراز ، اصفهان ،رشت ، ساري ، اراك ، مشهد، وهم چنين به جنوب كشور: جزيره قشم ، كيش، بند عباس و... همچنين به تمام نقاط در استان قم،انجام مي شود.
  4. اين باربري داراي مجوز هاي رسمي براي انواع خدمات بار از جمله حمل بار و اثاثيه شما چه سنگين وچه سبك، است.بخاطر اينكه اين بابري نيروهاي كارامد در اين زمينه داردومي تواند به شما بهترين خدمات از حمل بار واثاثيه را بدهد.
  5. از تمام نقاط كشور  شما مي توانيد به باربري بندرعباس و كرمان دسترسي داشته باشيد و حمل بار خودتان را از بندرعباس و كرمان به هر جايي كه بخواهيد انجام دهيد. در باربري ها مسئله مهم بارنامه هاي دولتي است كه به انها حق انتقال بار را مي دهد.

باربري قم

چرا بايد در انتخاب باربري به داشتن بارنامه دولتي ان ها توجه داشته باشم؟

بارنامه ها : اسنادي هستند كه از طرف شركت هايي كه وظيفه حمل و نقل بار را دارند، صادر مي شوند و حاوي اطلاعاتي مثل : تعداد ونوع بار، اطلاعات فرستنده بار، اطلاعات گيرنده بار، هزينه بيمه، هزينه كميسيون وپولي كه در اخر سودحاصل از باربري را شامل مي شود.

اهميت بارنامه ها در باربري بندرعباس و كرمان :

بارنامه ها در واقع يك قرار دادي هستند كه بين صاحب بار و حمل كنند بار ايجاد شده اند و بين اين دو شخص، موضوع تحويل بار به مسئول حمل بار مشخص شده است. با اين وجود بارنامه ممكن است اعتبار چنداني بين اين دوشخص نداشته باشد چون قبل صدور بارنامه صاحب بار ومسئول حمل بار به توافق هايي بين خودشان رسيده اند. وممكن است كه حتي از برخي قوانيني كه در ان بيان شده است با توافق هم، خارج شوند.

ü      طبق تعريف بالا، بارنامه ها نبايد هيچ قيد يا شرطي داشته باشند زيرا  بهتر است كه دوطرف در مورد اين قيدوشرط ها به توافق برسند.

ü      بارنامه ها بين افراد قابليت معامله شدن دارند.

ü      بارنامه ها طبق توضيحات بيان شده، مانند سند مالكيت هر دو طرف محسوب مي شود.

ü      قوانين بارنامه ها :

ü      اين قوانين شامل : صاحبان بار كه قصد ارسال بار دارند، رانندگان ماشين هاي حمل بار و گيرندگان بار در مقصد، مي شود.

براي اينكه بار خود را ارسال كنم، چه قوانيني را بايد رعايت كنم؟

ü      تمام مشخصات بار و مقصد ان را به طور كامل ذكر كنيد.

ü      تمام مشخصات شخصي كه بايد بار را از مسئول حمل بار تحويل بگيرد ذكر كنيد.

ü      بايد مشخصات كالايي كه قصد بارگيري ان را داريد، به طور كامل توضيح دهيد مثل ابعاد ، ارتفاع، وزن، تعدادو...

ü      بايد نسبت به بارگيري كالاي مورد نظرتان سريعا عمل كنيد تا از خراب شدن يا خطات ديگر براي ان جلوگيري شود.

كسي كه مسئول حمل بار است چه وظايفي در باربري بندرعباس و كرمان  دارد؟

ü      از بارنامه  مراقبت كند زيرا با ارائه آن مي تواند هزينه حمل بار را تحويل بگيرد.

ü      به محض اينكه بارگيري تمام شد به سمت مقصد به راه بيافتد وبا سرعت مطمئنه حركت كندتا در زمان مقرر به مقصد برسد.

ü      مسئوليت مراقبت از بار تا زماني كه به گيرنده بار تحويل نداده است بر عهده راننده بار است، پس بايد تمام نكات مراقبت از بار را رعايت كند مثل: از سالم بودن كاميون يا هر وسيله اي كه با آن بار را حمل مي كند مثل تنظيم باد، موتور و.. ان اطمينان حاصل كند.

مسئول تحويل بار در باربري بندرعباس و كرمان  چه نكاتي را بايد رعايت كند؟

ü      در محل تخليه بار به موقع حاضر شود زيرا در صورتي كه  ديرهنگام در محل مقرر حاضر شود بايد به راننده بار جريمه توقف او را بپردازد.

ü      هزينه اي را كه بين طرفين در بارنامه توسط شركت حمل ونقل مشخص شده است را به طور كامل پرداخت نمايد.

 انواع بارنامه ها را بشناسيم :

ü      براي هر باري كه مراحل حمل و انتقال را طي كند، بايد بارنامه تشكيل شود. بارنامه ها مربوط به مسيرهاي مختلف و انواع بار متفاوت صادر مي شوند.

ü      بارنامه هاي هوايي كه در ان ها بار از طريق هواپيما هاي مخصوص حمل بار منتقل مي شوند.

ü      بارنامه هاي راه اهن كه در انها بار از راه قطار به مسير هاي مقرر منتقل مي شوند.

ü      بارنامه هاي دريايي كه بار انها با كشتي هاي مخصوص بارگيري و منتقل مي شود.

ü      بارنامه هايي كه مخصوص حمل بار با كاميون هستند.

ü      بارنامه هاي سراسري كه در انها با انواع وسايل حمل ونقل مثل كاميون،  كشتي و قطار انجام مي شود.

و ....

6. از ويژگي هاي كارامد در انتقال سالم بار وكالا هاي مختلف در باربري بندرعباس و كرمان مي توان به تجهيزات بسته بندي ان اشاره كرد .در اين موضوع شما كالايي كه قصد انتقال آن را داريد با بسته بندي هاي اين باربري بدون اسيب ديد ن به مقصد خواهد رسيد.

7. براي انتخاب باربري مناسب براي حمل و انتقال بار تان بايد به وسايل حمل ونقل باربري ها توجه داشته باشيد چرا كه متناسب با نوع وحجم بار شما ،  نوع وسيله و تجهيزات ان متفاوت مي شود.

  1. نكته ديگر در انتخاب باربري مناسب، قابليت دسترسي اسان باري سفارش انتقال كالا و بار و پيگيري سريع كالاي منتقل شده، است.مثلا اين نوع باربري ها بايد صاحب سايت هاي معتبر يا اپيكيشن هايي باشند تا بتوان به صورت ازادانه حمل بار، انتقال آن، انتخاب نوع وسيله منتقل كننده مثل: كاميون ، نيسان ، وانت و...، هزينه حمل بار ، و خدماتي مثل بسته بندي و...را انتخاب وبررسي كرد.

9. مزيت خوب و معتبر ديگر باربري بندرعباس و كرمان قيمت به صرفه از لحاظ اقتصادي ان ها است براي انواع خدماتي كه ارائه مي دهند.

10.يك باربري خوب از يك تيم پشتيبان برخورداراست كه در صورت به وجود امدم مشكلي در حمل يا انتقال بار ويا زمينه هاي ديگر به مشتريانش كمك مي كند تا مشكل رفع شود.

11. همان طور كه يك باربري خوب كارگران مخصوص حمل بار مجرب واموزش ديده اي دارد، از رانندگاني كه داراي سابقه و مهارت لازم در رانندگي انواع وسايل نقليه، و هم چنين در صورت به وجود امدن مشكل در وسايل نقليه قادر به تعمير انها هستند، مي باشد. هم چين اين رانندگان به انواع مسير هاي رفت و برگشت در مبدا ومقصد بار مسلط هستند ومي تونند در صورت وجود مانع در يك مسير ، مسير ديگري را براي رساندن به موقع بار به مقصد انتخاب كنند وان را نيز طي نمايند.

12. از طريق يك باربري مطمئن مثل باربري قم، به صورت 24 ساعته از پشتيباني واطلاع رساني آن مي توان  برخوردار شد اين پشتيباني هم از طريق برقراري تماس تلفني و هم از طريق آنلاين مثلا در اپيكيشن مربوط به آن باربري انجام مي شود.

ايا باربري بندرعباس و كرمان بار را بيمه مي كند؟

بله، اين قابليت براي تمام انواع بار ها از زمان شروع انتقال بار تا هنگامي كه به مقصد برسند، وجود دارد.

 انچه در مورد شناخت  يكي از بهترين و بزرگترين باربري ها در بندرعباس و كرمان اطلاعات كسب كرديم:

باربري بندرعباس و كرمان از جمله بزرگترين باربري ها درسطح كشور است كه شما مي توانيد تمام مراحل حمل بار وانتقال ان را به باربري بندرعباس و كرمان  بسپاريد ودر نهايت در كمال راحتي و بدون استرس درباره حمل اثاثيه يا بار وكارگران اموزش ديده در اين زمينه ، بسته بندي كالا، وسيله نقيله متناسب با بار ، رانندگان مجرب و با سابقه و بسياري از خدمات ديگر  در باربري بندرعباس و كرمان بهره مند شويد.

 

ادامهـ مطلبـ
| ۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۰۲:۱۷:۰۸ | ياسر موسوي
باربري قم،

5 نكته كه پيج اينستاگرام شما را رشد مي دهد!

با خريد فالوور ايراني و واقعي اينستاگرام سلام ادز به يكي از فعال ترين سيستم عامل هاي رسانه هاي اجتماعي در جهان تبديل شده است. در سال 2020 ، اين پلت فرم بيش از 1 ميليارد كاربر داشت. براي مشاغل ، اين تعداد عظيمي از افراد است كه مي توانيد بلافاصله به آنها دسترسي پيدا كرده و بازار را هدف قرار دهيد تا در تلاش براي رونق كسب و كار خود و ايجاد تغيير در آنها باشيد.

نكته اصلي در موفقيت به عنوان يك مارك تجاري اينستاگرام توليد نوع درست محتواي تصويري است. به عنوان يك پلت فرم ، اينستاگرام به طور منحصر به فرد به عنوان يك پلت فرم واقع شده است كه در آن مردم محتواي بصري و ويدئويي را به اشتراك مي گذارند ، با آنها درگير مي شوند و از آنها لذت مي برند. مارك هاي تجاري به سرعت از اينستاگرام به عنوان محرك رشد كسب و كار يادداشت كردند و امروز ، چندين كسب و كار به طور فعال براي فروش محصولات خود در اينستاگرام رقابت مي كنند.

با تعداد زيادي از كاربران كه به طور منظم از پلت فرم رسانه هاي اجتماعي استفاده مي كنند ، نام تجاري شما نيز مي تواند به سرعت از بين برود. با اجراي استراتژي هاي مناسب براي تقويت محتواي خود در برنامه ، موفقيت تجاري خود را پيدا كنيد. برخلاف بازاريابي سنتي يا بازاريابي از طريق كانال هاي ديگر رسانه هاي اجتماعي مانند فيس بوك يا توييتر ، بازاريابي در اينستاگرام متفاوت است.

شما بايد تركيب مناسبي از محتواي بصري با كيفيت بالا ، استفاده از هشتگ و همچنين سازگاري براي افزايش بازديد به محتواي خود پيدا كنيد. اما وقتي اين كار به درستي انجام شد ، اينستاگرام فرصت هاي سودآوري رشد را برخلاف ساير سيستم عامل هاي رسانه هاي اجتماعي ارائه مي دهد.

اما چرا اينستاگرام؟

1. كاتالوگ تصويري براي محصولات شما

72٪از كاربران گزارش مي دهند كه محصول را پس از ديدن ابتدا مشاهده مي كنند. Instagram shop بستري است كه محتواي تصويري در آن تمركز اصلي است. از Instagram Stories گرفته تا پست هاي چرخ فلك ، براي نمايش كاتالوگ خود به محتواي تصويري اعتماد خواهيد كرد. براي مشاغل ، اين خبر خوبي است. تمام آنچه شما نياز داريد يك عكسبرداري خوب و محتواي منظم براي رشد تجارت است. اين را با كمپين هاي تبليغاتي پولي مقايسه كنيد كه هم از طرف شما نياز به سرمايه گذاري مالي دارند و هم هيچ داده واقعي درباره نحوه عملكرد آن كمپين ارائه نمي دهيد.

بيشتر آنچه در اينستاگرام مي گذاريد رايگان است و براي ارسال پست مجبور به پرداخت هزينه نخواهيد بود ، مگر اينكه به طور خاص به دنبال تبليغ محتواي خاص باشيد. اين باعث صرفه جويي در هزينه اي مي شود كه مي توانيد براي ارتقا brand نام تجاري خود از طريق ساير استراتژي هاي بازاريابي مانند عكس برداري بهتر ، هنر مفهومي و حتي تحقيقات نشانگر ، در مكان خود جاي دهيد.

خريد لايك ايراني ارزان اينستاگرام سلام ادز

2. در دسترس بودن ابزارهاي مفيد

تبليغ برند شما در اينستاگرام با اين واقعيت آسان تر مي شود كه خود پلتفرم شما را به ابزارهايي كه براي رسيدن به بازار هدف خود نياز داريد مجهز مي كند. به غير از ارسال در خبرمايه خود ، مي توانيد از Instagram Stories ، IGTV يا پست هاي چرخ فلك نيز براي جذب افراد به فروشگاه اينستاگرام خود استفاده كنيد. اينها روشهاي مختلفي را ايجاد مي كنند كه مي توانيد محصولات يا خدمات خود را تبليغ كنيد.

با اين كار مي توانيد در مورد نوع محتوايي كه ايجاد مي كنيد خلاق باشيد. شما فقط به ارسال تصاوير در سيستم عامل محدود نمي شويد ، بلكه به طور فعال ترغيب مي شويد از چندين قالب براي افزايش نرخ تعامل و تعامل با مخاطبان خود استفاده كنيد. ابزارهايي مانند Instagram Analytics با ارائه اطلاعاتي در مورد عملكرد پست هاي شما ، بيشتر به شما كمك مي كنند. اين به شما كمك مي كند در آينده در مورد نوع محتوايي كه بايد ايجاد كنيد و نوع ارسال خود را بهتر تصميم بگيريد.

همچنين مي توانيد تك تك پست ها و استوري ها را به پست هاي قابل خريد تبديل كنيد. كاربران مي توانند به سادگي بر روي پست كليك كرده و محصول يا خدمات شما را از طريق خود اينستاگرام خريداري كنند.

3. فرصت هاي رشد سريع و سودآور

آمار نشان مي دهد بيش از 90٪ كاربران حداقل يك حساب كاربري را دنبال مي كنند.

اين بدان معناست كه تعداد زيادي از كاربران فعال و فعال 1 ميلياردي در اينستاگرام مشتري بالقوه اي هستند. از اين تعداد ، 71٪ از كاربران فعال جوانان بزرگسال زير 35 سال با درآمد قابل استفاده هستند.

براي مشاغل ، درآمد يكبار مصرف براي فروش و رشد بسيار مهم است. افراد به احتمال زياد از مارك شما مستقيماً در اينستاگرام خريد مي كنند و سپس خودشان محتواي تبليغاتي براي شما ايجاد مي كنند. اين كار از طريق محتواي توليد شده توسط كاربر انجام مي شود ، جايي كه مردم محصول شما را به نمايش مي گذارند ، اغلب مارك شما را در پست هاي خود نيز نشان مي كنند. به زبان ساده ، اگر محصول يا خدمات شما خوب است و مخاطبان شما آن را دوست دارند ، خودشان آن را تبليغ مي كنند.

محتواي توليد شده توسط كاربر راهي عالي براي شركت در بازاريابي دهان به دهان است. اين شكل از بازاريابي شناخته شده براي ارقام فروش است و مي تواند تأثير واقعي در رشد كسب و كار شما داشته باشد. به اين روش نگاه كنيد - شما يك مارك مد در اينستاگرام داريد. كاربر لباسي را كه مي فروشيد دوست دارد. آنها اين لباس را از شما خريداري مي كنند ، خودشان آن را مي پوشند و سپس درباره آن در برنامه پستي ارسال مي كنند. آنها برند شما را در آن برچسب گذاري مي كنند ، يك حسن نيت ارائه مي دهد رايج در برنامه ، و بلافاصله همه دوستان و پيروان آنها مي توانند ظاهر آنها را در لباس شما ببينند. اگر آنها آنچه را مي بينند دوست دارند ، احتمال بازديد از صفحه شما به طور تصاعدي افزايش مي يابد.

اينگونه مارك هاي كوچك تر در طول سال در برنامه رشد كرده است ، در حالي كه بسياري از مارك هاي كوچكتر هم اكنون به فروش بالايي نيز رسيده اند.

4. كاربران وقت بيشتري را در اينستاگرام مي گذرانند

مفهوم فروشگاه اينستاگرام در حال رشد است زيرا كاربران اينستاگرام روزانه 53 دقيقه در برنامه صرف مي كنند.

اين تعداد بيشتر از زماني است كه در سيستم عامل هاي مختلف رسانه هاي اجتماعي ديگر مانند فيس بوك صرف شده است. اين تعداد بسيار مهم است ، زيرا هر بار كه مشتري بالقوه خوراك اينستاگرام خود را باز مي كند ، در معرض محتواي تبليغاتي نيز قرار مي گيرد. نوع محتواي تبليغاتي اي كه پيدا مي كنند به ترجيحات ، عادت ها و پست هايي كه قبلاً با آنها تعامل داشته اند بستگي دارد. در واقع ، اينستاگرام خود به 80٪ كاربران كمك مي كند تا از طريق برنامه خريد كنند.

اين كار با نشان دادن محتواي كاربران و پست هاي تبليغاتي انجام مي شود كه احتمال دارد با آنها درگير شوند. كار شما در اينستاگرام بايد بيشتر به ايجاد محتوايي بپردازد كه كاربران با آن شوخ طبع هستند و هشتگ هاي مربوطه را به پست هاي شما اضافه كنند. خريد فالوور خارجي ارزان اينستاگرام سلام ادز از جنبه هاي مختلف رشد شما براي شما مراقبت خواهد كرد.

بنابراين چگونه مي توانيد در اينستاگرام بفروشيد؟

1. نمايه خود را بهينه كنيد

اولين چيزي كه كاربر هنگام ورود به صفحه نمايه شما مشاهده مي كند ، عكس نمايه و بيوگرافي شما است. اين موارد بايد متناسب با ظاهر حرفه اي و جالب باشند. به عنوان عكس نمايه خود ، يك عكس سهام يا يك گرافيك با كيفيت پايين قرار ندهيد.

به همين ترتيب ، اجازه ندهيد كه بيوگرافي شما هدر رود. اين دو فضا مناطق اصلي هستند كه مي توانيد از آنها براي توليد رشد كسب و كار استفاده كنيد.

خريد فالوور ايراني اينستاگرام ارزان بدون ريزش سلام ادز

عكس نمايه شما بايد آرم برند شما باشد. اطمينان حاصل كنيد كه ابعاد با الزامات اينستاگرام مطابقت دارد و خوب به نظر مي رسد. يك آرم برش خورده يا استفاده از يك عكس تصادفي به عنوان عكس پروفايل علائم هشدار دهنده اي است كه ممكن است مشتريان را از بين ببرد.

بيوگرافي شما نيز ضروري است. جدا از اينكه شما هدف اصلي خود باشيد تا به بازار هدف خود ايده اي در مورد نام تجاري خود بدهيد ، اين تنها فضايي است كه مي توانيد پيوندها را به آن اضافه كنيد. اينستاگرام به شما اجازه نمي دهد پيوندها را به پست ها اضافه كنيد. اما از طريق bio خود مي توانيد پيوندي به وب سايت خود اضافه كنيد. همچنين مي توانيد اين پيوند را به روز كنيد تا ميزان بازديد به هر فروش تجاري را افزايش دهيد يا بازديد از وب سايت ها يا محتوايي را كه مي خواهيد به طور خاص جلب كنيد ، هدايت كنيد.

2. هشتگ هاي مناسب را بشناسيد

بازاريابي هشتگ منبع حيات بازاريابي اينستاگرام براي مارك ها است. دانستن اينكه هشتگ هاي مناسب چيست ، بلافاصله به شما امكان مي دهد تا به افرادي دسترسي پيدا كنيد كه احتمال خريد از نام تجاري شما بيشتر است. در عين حال ، استفاده از هشتگ هاي اشتباه باعث مي شود محتواي شما در ميان محتواي ديگر مشاغل و كاربران غرق شود.

اگر درباره نوع هشتگ هايي كه بايد استفاده كنيد مطمئن نيستيد ، ابزارهاي جستجوي هشتگ آنلاين و كلمات كليدي مختلف وجود دارد كه مي توانند به شما كمك كنند. حتي يك راه ساده تر اين است كه خودتان اين كار را انجام دهيد. ابتدا صنعت و جايگاه خود را شناسايي كنيد. اكنون كلمات كليدي مرتبط با صنعت خود را تايپ كنيد تا ببينيد كدام هشتگ ها در آنجا پرطرفدار است. به رقباي خود نگاه كنيد - آنها چه كار مي كنند؟ آنها از چه نوع هشتگهايي استفاده مي كنند؟

فقط استفاده از هر هشتگ كافي نيست. هرچه هشتگ هاي محبوب و پرطرفدار خود انتخاب كنيد ، تعداد افرادي كه از پست هاي شما بازديد مي كنند بيشتر است.

3. به طور منظم ارسال كنيد ، به طور مداوم درگير شويد

اينستاگرام در پايان روز ، يك بستر رسانه اجتماعي است. اين به اين معني است كه شما بايد به طور ثابت با كاربران خود درگير شويد تا رشد را افزايش دهد. اين مزيت مضاعف ايجاد وفاداري به برند را نيز دارد. اما اگر يك سطل محتوا در محل خود نداريد ، ارسال منظم مي تواند احساس عجله كند.

ايجاد مطالب زودتر از موعد ، مانند تصاوير و فيلم ها ، داستان ها و آموزش ها ، همراه با زيرنويس ها ، در روزي كه مجبوريد خود پست را بسازيد ، در وقت و انرژي شما صرفه جويي مي كند.

داشتن محتواي يك ماه قبل از موعد به شما اجازه مي دهد تا بر ايجاد مشاركت كاربر و تجزيه و تحليل بازار بر روي ايجاد پست هاي جديد هر روز تمركز كنيد. در اينستاگرام ، شما همچنين بايد محتواي ارسالي خود را تعديل كنيد تا يك خوراك زيبايي ايجاد كنيد. به عنوان يك پلت فرم مبتني بر ديد ، يك خبر خوشايند مشتري هاي بيشتري را به خود جذب كرده و دنبال كنندگان اينستاگرام شما را افزايش مي دهد. رشد ارگانيك در اينستاگرام از طريق لايك و نظرات اينستاگرام ايجاد مي شود.

اگر افراد محتواي شما را به همان اندازه دوست دارند ، پيروان واقعي اينستاگرام توليد خواهيد كرد. كاملاً بايد از خريد فالوور در اينستاگرام خودداري كنيد. اين به وضوح در پست هاي شما نشان داده مي شود و باعث مي شود نام تجاري شما بد به نظر برسد. نمايه اي با 100000 فالوور اينستاگرام ، اما فقط يك يا دو لايك در هر پست و بدون نظر ، علامت هشدار واضحي است. براي به دست آوردن فالوورهاي واقعي اينستاگرام ، شما به محتوايي جذاب و جذاب احتياج داريد كه از نظر زيبايي ظاهري دلنشين باشد.

همچنين مي توانيد درمورد آنچه مردم به آن اهميت مي دهند ارسال كنيد. داده ها نشان مي دهد بيش از 70٪ كاربران مي خواهند مارك ها در مورد اهداف اجتماعي صحبت كنند.

بخشي از حفاظت از محيط زيست باشيد و حتي با عضويت در يك فرد غيرتمند معاصر در اين سيستم عامل پيروان واقعي اينستاگرام را به دست آوريد.

4. از Instagram Analytics استفاده كنيد

سرانجام ، به طور فعال از ابزارهاي موجود براي تبليغ محتواي خود استفاده كنيد. تجزيه و تحليل شما زمان بهينه اي را نشان مي دهد كه افراد درگير پست هاي شما هستند. سعي كنيد اغلب در ساعات اوج ارسال پست ارسال كنيد تا ترافيك و تعامل بيشتري ايجاد كنيد.

اگر متوجه شديد كه محتواي خاصي در برنامه عملكرد خوبي دارد ، پس آنها را از طريق تبليغات پولي تبليغ كنيد تا بهترين مارك هاي خود را به بينندگان خود نشان دهيد. از تأثيرگذاران بخواهيد در ازاي دريافت مبلغ اندك يا نمونه اي از محصولات يا خدمات ، محصولات شما را براي شما تبليغ كنند.

خريد لايك خارجي اينستاگرام يك پلتفرم قدرتمند است كه به شما امكان مي دهد تا كسب و كارهاي كوچك و بزرگ رشد كنند. و قرار است فقط بزرگتر شود. امروز با مراجعه به اينستاگرام براي فروش و ارتقا business تجارت خود ، نام تجاري خود را رشد دهيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۳:۳۹ | ياسر موسوي
خريد فالوور خارجي اينستاگرام سلام ادز، خريد فالوور ايراني اينستاگرام سلام ادز،

Buy Telegram Channel Members


” Currently the foremost widely used Cibu service may be a Force ad real member of the telegram “
Buying a telegram channel members is one among the important problems with telegram channel administration, which is by no means a simple choice, The telegram attracts many of us because it grows a day and that they always strive to be better than their competitors and that’s why they’re trying to find the simplest thanks to grow their channel.

Everyone knows that Telegram may be a business accelerator and you ought to attempt to attract members within the best way. this is often what we concentrate on .
Now we've to think about what percentage ways to feature a true member of the telegram?
There are some ways to extend a telegram active member such as:Force add Method – Comprehensive method

1. Advertising on the location
2. Channel advertising
3. Sponsored *** Ads
4. Force add Method (Comprehensive method)
This adds may be a real-time telegram boost method that if you would like to possess 1,000,000 channel is that the only thanks to use it, This method has the benefits and drawbacks of talking about it.

Force add may be a method that's employed by about 99% of web sites , but you're not given an evidence and you'll only see the word “buy telegram members“ on their website.


How do people get into the channel at Force add ?
In the Force add method, people that are members of the unofficial telegram are invited to your channel and choose to remain in or out of the channel after being invited.

According to experience, about 20% to 50% of members leave your channel after being invited, Which, of course, depends on the topic of your channelDoes this method increase my channel views ?
Visits to the present method increased by 10%, Because these people haven't entered the channel of their choice and are only invited. this suggests that, because they need entered your channel without permission, the utmost number of visits to posts is 10%.

What countries are these people from ?
The people invited are random from all countries but thanks to their high usage in Asian countries are mostly members of Iran, Iraq and Russia.

Why should we use this method ?
Forces add now has the very best capacity to grow members and is usually a really influential channel display business.
If you've got in mind a channel with a high number of members you ought to definitely use this method.


Which members are better?
100% of real members are better than other members because it affects both the amount of members and therefore the activity of the channel.

How many members come out?
Membership withdrawal is directly associated with how you manage your Telegram views channels and therefore the quality of your content. The stronger the management and therefore the higher the standard of your content, the longer the new and old members will last, but generally between 20 and 50 percent.

How many members visit the posts?
Again, it depends on the management and quality of the Telegram channel, but on the average about 3 to 10 percent of the remaining members of the channel.

The reason for the rise in members
One of the foremost important factors that show the validity of the Telegram channel is that the number of channel members, and on the opposite hand, the activity of the members is extremely important.
Speed up adding members The speed of adding members is extremely high and quite 100,000 members can enter the channel in at some point .

This Package is Fake Telegram Channel Members
Like in other social networks, the social acceptance is measured by the entire number of Followers or Likes, on Telegram channel members have similar quite identity, as an example , if a brand profile on Telegram has an honest number of channel members which will be considered as progression. to extend Telegram channel members [www.channel-member] has introduced few affordable service plans to form the method easy for the clients. Most of the promoters attempt to engage with the potential customers and to shop for Telegram channel members for accounts is one among the simplest solutions.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ | ۰۱:۰۵:۲۸ | ياسر موسوي
،

How to identify the interests of our instagram followers

 

An obvious approach is to categorize a person's subscriptions. Let's say that among the subscriptions of the user Ivan we found two autobloggers and three accounts with funny pictures, the rest of the profiles are not thematic (we will assume that these are friends, relatives, colleagues, etc.). Hence we conclude: Ivan is a cheerful person, he is fond of cars. Profit. All we need is a “blogger + content topic” match, but it's not that simple here. Buying cheap Instagram followers can be an optimal way to improve your page can be an optimal  way to improve your page

 

Who is a blogger? A blogger on Instagram is no different from a regular account (and in general, this is something of a state of mind). Ideally, we are interested in thematic accounts with a large share of a live audience, while we would not want to just cut off by the number of subscribers, we can miss something.

buy instagram followers paypal can expand your page 

Where can I get a good taxonomy? If you come up with categories on your own, then surely something interesting will get lost in the “different”, and when everything is ready, it turns out that the categories are too broad. We want to get a natural split, and therefore we will cluster bloggers.

buy instagram followers paypal 

Can one blogger belong to more than one category? And how! Very often he is both a Swiss, and a reaper, and a tune-player at the same time (and also travel, lifestyle, wife and mother).

So, we need a dataset with a very large number of bloggers and a clustering algorithm with overlapping clusters at the output.

 

Effective ads to increase followers 

We are approached by clients who want to place their ads with influencers on Instagram in the most effective way. Sometimes there is a list of bloggers, and then we solve the optimization problem - to reach more people for less money, and sometimes there is no list and we need to find relevant bloggers. This time we looked for the profiles of  ophthalmologists.

  1. We select 3-7 suitable profiles by hand (“core of the community”(
  2. Using the intersection of subscribers, we identify people who are interested in the topic ("enthusiastic")
  3. We are looking for new doctors in the subscriptions of "enthusiastic" people
  4. If necessary, repeat steps 1-3 (adding new doctors to the "core" or changing it)

Choice and description of the ibstagram algorithm

Excellent! The data has been prepared, now you need to choose a tool and an algorithm that will cope with such a large graph, preferably in adequate time.  buy instagram likes uk can expand your page .

Our attention was drawn to the AGMfit algorithm (AGM - Affilated Graph Model), and eventually BIGCLAM (Cluster Affiliation Model for Big Networks) was used. They differ only in that in the first case, the optimization problem is solved combinatorially, which makes it less scalable, and the second just allows you to input graphs like ours.

Buy real Instagram followers from this website 

The basic and rather intuitive idea: the more common communities two nodes have, the more likely a connection between these two nodes is. Both algorithms are based on the Affilated Graph Model, so let's dwell on it in more detail:

 

Suppose we have a bipartite graph, in which the round vertices are communities (and), and the square vertices are social network users, and each person () belongs to different communities with certain weights (and). The more weight, the more likely it is thatthemember is connected (familiar) with other members of the community.

 

 

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۹:۴۰ | ياسر موسوي
buy instagram followers uk buy instagram followers australia buy instagram followers 2021 buy instagram followers idigic best place to buy instagram followers buy instagram followers for 1 buy instagram followers paypal buy instagram followers philippines،

راهنماي نصب درب يا پرده هاي نايلوني مغناطيسي

اين روزها اهميت و ضرورت استفاده از درب ها يا همان پرده مغناطيسي به منظور صرفه جويي در مصرف انرژي بر كسي پوشيده نمي باشد، به همين منظور در اين پست بر آن شده ايم شما را با راهنماي نصب پرده هاي نايلوني مغناطيسي آشنا كنيم و  شما را از مزاياي استفاده از اين محصول آشنا كنيم.

ابتدا عرض درب ورودي مورد نظر كه مي تواند درب ورودي فروشگاه، منزل، ورودي منزل و حتي بالكن منزل شما باشد، اندازه گيري كرده و سپس بر اساس سايز گرفته شده در بين درب هاي مغناطيسي درپلاست يكي از انواع آنها كه با سايز درب شما سازگاري دارد را انتخاب و خريداري نموده.

يكي از مزيت هاي اين نوع از درب ها قابليت نصب بر روي درب هاي كشويي، درب حيات، درب تراس، درب بالكن و درب ورودي گلخانه ها مي باشد كه به دليل امكان تردد آسان و نصب بسيار ساده و بدون نياز به سوراخ كاري مي باشد.

اولين گام بعد از اندازه گيري، خريد بهترين درب مغناطيسي پلاستيكي مي باشد كه چيشنهاد ما خريد از برند درپلاست مي باشد، اين برند ايراني افدام به توليد انواع درب مگنتيك در سايز هاي استاندارد نموده. سپس بايد چهار چوب محل نصب خود را به خوبي پاك و عاري از هر نوع آلودگي بكنيد.

هنوز كار تمام نشده، قبل از هر كاري پرده پلاستيكي مگنتي خريداري شده را روي زمين صاف پهن نموده و مگنت ها را دو به دو به يكديگر وصل كنيد تا بعد از وصل كردن پرده شاهد بالا و پايين بودن مگنت ها نباشيد.

حالا نوبت استفاده از چسب دوطرفه بسيار محكم ارائه شده توسط توليد كننده مي باشد كه براي نصب آسان و بدون نياز به سوراخ كاري و پيچ و ميخ براحتي بر روي چهار چوب مورد نظر چسبانيده مي شود.در حين نصب درب پلاستيكي مگنتيك، در صورتي كه از طرفين فضاي كافي در اختيار داريد، سعي كنيد، دربي با ابعاد بزرگتر خريداري نمائيد تا نصب درب راحتر انجام بپزيرد.

برخي ديگر از مشخصات درب توري درپلاست
 
- بدون هيچ ابزاري به راحتي قادر به نصب آن خواهيد بود.
- مگنت هاي مغناطيسي بر روي لبه ها قرار گرفته است كه بين دو لبه را كاملا خواهند چسباند
- مانع از ورود هوا به داخل اتاق نخواهد شد
- فوق العاده شيك و زيبا
- بدون نياز به نصاب و آسيب به درب و چارچوب
- داراي توري با شبكه هاي ريز و مانع ورود انواع حشرات
- به راحتي و بدون كمك دست ميتوانيد از آن عبور كنيد
- مقاوم بالا در برابر وزش باد
- به همراه برچسب مخصوص و ميخ مخصوص براي نصب بر روي انواع چارچوب ها
- درب توري درپلاست با رنگ مشكي
رب توري درپلاست نه تنها جلوي ورود حشرات را ميگيرد بلكه استفاده از آن آسان است و به محض عبور از آن مگنت هاي قوي نصب شده بر روي لبه ها به هم متصل خواهد شد و راه نفوذ حشرات را مسدود خواهد كرد.
 با كمك اين درب توري ميتوانيد از هواي تازه لذت ببريد. درپلاست داراي رنگ هاي مختلفي مي باشد. 
 اين درب از جنس توري تهيه شده است كه بيشتر مناسب فصل هاي گرم مي باشد اما اگر در مناطقي زندگي ميكنيد كه حتي در فصول سرد نيز حشرات مختلفي وجود دارد ميتوانيد به طور دائم از آن استفاده كنيد. با نصب توري درپلاست ديگر نياز به باز و بسته كردن در نخواهيد داشت.

روش نصب توري درپلاست

  روش نصب درب درپلاست بسيار ساده مي باشد، شما ميتوانيد اينكار را تنهايي به راحتي انجام دهيد اما اگر شخص ديگري به شما كمك كند سريعتر خواهد شد.
 ابتدا با يك متر عرض درب مورد نظر خود را اندازه بگيريد و سپس وسط آن را هم از بالا و هم از پايين در مشخص كرده و علامت گذاري كنيد. اگر درب شما چوبي است ميتوانيد قسمت بالاي پرده را با پونز بچسبانيد كه محكمتر شود ولي اگر درب شما فلزي است ميتوانيد از چسب هاي موجود در بسته استفاده كنيد. پس از اندازه گيري و مشخص نمودن وسط چارچوب ابتدا يكي از لنگه ها را بر روي قسمت راست نصب كنيد به نحوي كه لبه بالا و لبه پايين دقيقا روي علامت درج شده باشد. سپس لنگه ديگر پرده را همانند قبلي در سمت چپ نصب كنيد تا لبه دو سمت پرده كنار هم قرار گيرند.

https://doorplast.ir/

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۸:۳۵ | ياسر موسوي
،

Clubhouse چيست ، چگونه از آن استفاده كنيم؟

در اينجا همه چيزهايي است كه بايد بدانيد

اگر به دنبال كانال رسانه هاي اجتماعي جايگزين و با كيفيت هستيد ، ممكن است در هفته هاي اخير نام "Clubhouse" را شنيده باشيد. ما براي شما پاسخ داده ايم ، Clubhouse كه با دعوت كار مي كند ، نحوه استفاده از آن ، تفاوت آن با ديگران چيست ، جايي كه مي توانيد در اتاق گفتگوي خصوصي به صورت صوتي ارتباط برقرار كنيد.تجربه رسانه هاي اجتماعي بيشتر ما به مثلث فيس بوك ، توييتر و اينستاگرام محدود شده است. با اين حال ، اخيراً مي بينيم كه زندگي در اين مثلث روز به روز سخت تر و دشوارتر مي شود ، زيرا گشت و گذار در ميادين شلوغ و غير عادي كه اطلاعات غلط در آن پخش مي شود ، خسته كننده است. به همين دليل ، حتي اگر متوجه آن نشويم ، وقتي گزينه ديگري را مي بينيم ، بلافاصله به آن روي مي آوريم. كلاب هاوس كه نام آن در چند هفته گذشته ذكر شده است ، يكي از اين گزينه ها بوده است.


Clubhouse با تعريف خود به عنوان "يك شبكه نسل جديد مبتني بر صدا" اين امكان را به كاربران خود مي دهد كه فقط از طريق اتاق گفتگوي خصوصي با صداي خود ارتباط برقرار كنند. اين چت روم ها معمولاً بر اساس موضوعي ساخته مي شوند و برخلاف سكوهاي ديگر ، اين اتاق ها بحث هاي كاملاً معقولي دارند. به حدي كه مجبور هستيد دست خود را بلند كنيد تا در اتاقي كه به عنوان شنونده وارد آن مي شويد صحبت كنيد.


كلوپ هوس چيست ، براي چه كاري است؟
كلاب هاوس هيچ ارسال كتبي و تصويري را به اشتراك نگذاشته است. يعني يك شبكه اجتماعي بدون جريان صفحه اصلي معمولي. بستري كه تعامل از طريق اتاق هاي گفتگوي صوتي انجام مي شود.
كلابهاوس محيطي عاري از آلودگي ناشي از اطلاعات نوشتاري و بصري را به كاربران ارائه مي دهد. به عبارت ديگر ، بسياري از افرادي را كه از هدف رسانه هاي جريان اصلي منحرف مي شوند حذف مي كند. او بر روي انگيزه توليد ايده ها و به اشتراك گذاشتن صميمانه آنها با افراد تأثيرگذار كار مي كند. ما در مورد اين تجربه به طور خلاصه در پايان مقاله خود صحبت مي كنيم.

چگونه از كلوپ خانه استفاده كنيم؟نحوه استفاده از كلوپ خانه
برنامه Clubhouse را از اينجا در دستگاه iPhone يا iPad خود بارگيري كنيد ،يك نام كاربري براي خود انتخاب كنيد ،حساب خود را با پيام كوتاه دريافتي تأييد كنيد.توسعه دهندگان اظهار داشتند كه كار بر روي نسخه Android برنامه ادامه دارد.بعد از اين مرحله ، كلابهاوس شما را در ليست انتظار قرار مي دهد. با اين حال ، اگر افرادي در اطراف شما هستند كه از برنامه استفاده مي كنند ، مي توانيد با دعوت نامه اي كه ارسال مي كنند ، مرحله انتظار را پشت سر بگذاريد. هنگامي كه براي اولين بار پس از تأييد حساب خود برنامه را باز مي كنيد ، با اتاق هاي گفتگوي زيادي روبرو خواهيد شد. مي توانيد به اتاقي بپيونديد كه موضوع آن براي شما جالب است و در صورت تمايل مي توانيد دست خود را بلند كرده و براي بيان ايده هاي خود به گفتگو بپيونديد.


كلاب هوس چه نوع تجربه اي را ارائه مي دهد؟
به دليل ماهيت آن ، تعميم تجربه ارائه شده توسط Clubhouse بسيار دشوار است ، زيرا نحوه تجربه شما به عنوان كاربر با توجه به عادات مصرف محتواي شما شكل مي گيرد. بنابراين بهتر است براي ارائه اين مقاله به شما ، مختصراً در مورد تجربه صحبت كنيد.


در مراحل بعدي مكالمه ، تعداد شركت كنندگان بلافاصله به سطح 350 نفر رسيد. شايد موضوعاتي كه گفته شد براي كاربران اصلي شبكه هاي اجتماعي جذاب نبوده است. با اين حال ، شخصي كه از طرفداران رينمن بود ، فرصت طرح سال را داشت و او به شخصي كه سالها مي خواست با او ارتباط برقرار كند ، رسيد. اين تجربه در واقع تعاملي بود كه حتي به كاربر اصلي نيز صدا مي داد و فرصتي براي تجربه فرهنگ مشاركتي را كه بدون درك آن از دست داده بود ، تجربه مي كرد. براي افراد حرفه اي ، اين تعامل دريچه اي براي بازاريابي محتواي جديد و قالب هاي تجاري را باز مي كند.


با افتتاح كلاب هاوس براي كاربران اندرويد ، بديهي است كه تجربه فوق تغيير خواهد كرد. كلاب هاوس ، به عنوان بستري كه در حال حاضر در مراحل ابتدايي است ، فرسايشي را كه رسانه هاي اجتماعي امروز در ذهن ما ايجاد كرده است از بين مي برد. نه تنها آن را بلند مي كند ، بلكه باعث مي شود ذهن ما به اندازه دشت هاي آبرفتي كه در محلي كه رودخانه با دريا تلاقي مي كند ، حاصلخيز باشد. ما اميدواريم كه اين وضعيت خوب سيستم عامل هرگز خراب نشود.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۸:۵۱ | ياسر موسوي
،

چگونه مي توان فالوورها را به ديگران در Instagram ارسال كرد؟ - 2021

كساني كه در اينستاگرام مي فروشند ، كساني كه مي خواهند يك پديده اينستاگرام باشند و همه كساني كه مي خواهند در اينستاگرام محبوب شوند به دنبال كنندگان نياز دارند. تعداد فالوورهايي كه در اينجا درباره آنها صحبت مي كنيم اعدادي مانند هزار و دو هزار نيست بلكه صدها هزار يا ميليون ها نفر است. شما همچنين ميتوانيد با خريد لايك اينستاگرام به درآمد زيادي برسيد.

 
هرچه تعداد فالوورهاي شما در اينستاگرام بيشتر باشد ، به همان راحتي مي توانيد فالوورهاي بيشتري كسب كنيد. به همين ترتيب ، اگر در اينستاگرام فروش مي كنيد ، فروش شما افزايش مي يابد ، محبوبيت شما افزايش مي يابد ، به راحتي مي توانيد به افراد بيشتري دسترسي پيدا كنيد. همانطور كه مي توانيد فالوورهاي خود را در اينستاگرام افزايش دهيد ، روش هايي نيز براي افزايش فالوور ديگران وجود دارد. اين معمولاً به عنوان ارسال فالوور به شخص ديگر گفته مي شود. از اين موارد بعضاً به عنوان ترفند ارسال فالوور اينستاگرام در بعضي جاها ياد مي شود. اين برنامه را كه مي توانيد از طريق برخي برنامه ها انجام دهيد ، مي توانيد با ارسال روش هاي ايمن تر انجام دهيد. بنابراين ، براي ارسال فالوور به شخص ديگري در اينستاگرام چگونه انجام مي شود؟


چگونه مي توان فالوور اينستاگرام را ارسال كرد؟

 سايتهايي كه در اينستاگرام دنبال كنندگان را به شخص ديگري مي فرستند با سايتها و برنامه هايي كه براي خود استفاده مي كنيد متفاوت است. اين سايت ها يا برنامه ها نام كاربري و رمز ورود اينستاگرام شما را مي گيرند. در واقع ، هدف اصلي در اينجا گرفتن حساب شما و سپس اشتراك گذاري از طرف شما ، ايجاد لايك از حساب شما و دنبال كردن حساب هاي ديگر از حساب شما است.


هر روز ، از هزاران پيرو درباره موضوعات مشابه سوال دريافت مي كنيم. بيشتر اين سوالات اين است كه آيا ممكن است حساب من هك شده باشد يا افرادي كه من از حساب خود دنبال نمي كنم تحت پيگيري قرار مي گيرند. در همان زمان ، بيشترين سوال كه مطرح مي شود اين است كه چگونه مي توان پست هايي را كه من دوست ندارم پسنديده شود. يا برنامه ها براي انجام چنين اعمالي. اگر حساب هايي كه دنبال نمي كنيد شروع به دنبال شدن شوند ، اگر پست هايي كه دوست نداريد به نظر پسنديده شوند ، اگر همزمان نظرات از حساب شما داده مي شود ، اگر در صفحه اصلي خود محتواي بي ربط مي بينيد ، حساب شما به اين روش اسير شده
هواپيماربايي حساب اينستاگرام به معناي دستگيري حساب شما و تغيير رمز ورود آن نيست. اگر بخواهند اطمينان حاصل كنند كه شما متوجه اين وضعيت نمي شويد ، شخص يا اشخاصي كه اين حساب را انجام داده اند رمز ورود را تغيير نمي دهند. زيرا افراد فقط درصورتي كه حساب اينستاگرام آنها به سرقت رفته باشد متوجه مي شوند كه رمزهاي عبور آنها تغيير كرده و نمي توانند وارد حساب هاي خود شوند. افراد مخرب و نرم افزاري كه اين موضوع را مي دانند بدون تغيير رمز ورود شما شروع به استفاده از حساب شما مي كنند. دنبال كننده ها براي ارسال سايت ها ، برنامه ها يا نرم افزارها ، نرم افزارها و برنامه هاي كاملاً مخربي هستند. اين سيستمي است كه براي گرفتن رمز ورود شما ايجاد شده است. قطعاً توصيه مي كنيم از چنين سيستم ها و نرم افزارهايي دوري كنيد. شما ميتونيد با تبليغات پاپ آپ اينستاگرام به درامد برسيد.


 

 

آيا امكان ارسال ايمن فالوور اينستاگرام وجود دارد؟

 اگر از طريق ماي ممبر خريدهاي فالوور اينستاگرام را انجام مي دهيد ، نيازي نيست رمز خود را وارد كنيد. در اينجا مي توانيد فالوورهاي اينستاگرام را فقط با نام كاربري ايمن و دائمي خريداري كنيد. وقتي كاربران كاملاً واقعي بخريد ، تعداد دنبال كنندگان شما كاهش نمي يابد. به همين ترتيب ، شما مي توانيد از طريق ماي ممبر براي ديگران فالوور بخريد ، يعني مي توانيد فالوور ارسال كنيد. تنها چيزي كه شما نياز داريد نام كاربري است.
چه تعداد دنبال كننده مي خواهيد بدست آوريد ، خواه مي خواهيد عادي بخريد يا بي قاعده ، تعداد كمي يا زياد ، دنبال كننده محلي يا خارجي كاملاً به خود شما بستگي دارد.

 
اگر قصد داريد از ابزار ارسال دنبال كننده براي شخص ديگري در اينستاگرام استفاده كنيد ، توصيه مي كنيم از آن دوري كنيد و در عوض با خريد آن را ارسال كنيد. در غير اين صورت ، ممكن است مانند هزاران نفر حساب اينستاگرام خود را گم كنيد.


چرا روند ارسال فالوور به شخص ديگري در اينستاگرام مهم است؟

تعداد دنبال كنندگان اينستاگرام براي همه مهم است. شخصي كه ماهي يك بار اشتراك مي گذارد و شخصي كه به طور مداوم اشتراك مي گذارد مي خواهد تعداد دنبال كنندگان زياد باشد. اگرچه به نظر مي رسد مارك هاي بزرگ تبليغات اينستاگرام را براي افزايش فالوور ارائه مي دهند ، اما در واقع تبليغات اينستاگرام تأثير زيادي در افزايش فالوورها ندارد. تبليغات اينستاگرام همچنين مانند بسياري از انواع ديگر تبليغات براي تبليغ محصول ، تبليغات تبليغاتي يا هرگونه تبليغ رويدادي مورد استفاده قرار مي گيرد. https://namadin.co/


به همين ترتيب ، در اين مرحله نيز موثر است. مخصوصاً اگر حساب كاربري با تعداد فالوور كمي داشته باشيد ، هر تعداد تبليغ كنيد ، تعداد فالوورهاي شما زياد نمي شود. شناخته شده است كه كاربران اينستاگرام به حساب هاي بسياري از دنبال كنندگان اعتماد بيشتري دارند و از نظر حساب هاي چند فالوئر جذاب ترند.
به همين دليل ، مانند بسياري از مارك هاي بزرگ ، ابتدا بايد فالوورهاي اينستاگرام را بخريد تا مخاطبان خود را گسترش دهيد و سپس تبليغات محصول يا رويداد را ارائه دهيد.
تبليغات
روند ارسال فالوور به شخص ديگري در اينستاگرام نيز در اين مرحله مهم است. زيرا به هركس كه دنبال كننده بفرستيد ، براي آن شخص بسيار مفيد خواهد بود. حتي مي توانيد اين را به عنوان هديه تولد يا هديه مناسبتي خاص تصور كنيد. شما مي توانيد با خريد فالوور ، عزيزان خود ، به ويژه افرادي كه به طور فعال از شبكه هاي اجتماعي استفاده مي كنند ، براي آنها بفرستيد ، آنها را غافلگير كنيد و يك هديه بسيار خاص و متفاوت به آنها بدهيد
آيا امكان ارسال لايك به شخص ديگري در اينستاگرام وجود دارد؟در اينستاگرام مي توانيد هر تعداد فالوئر بخريد. به همين ترتيب ، مي توانيد هر تعداد دوست داريد بخريد. اينها مي توانند لايك هاي ويديويي و همچنين لايك هاي عكس باشند. مي توانيد اين فعاليت ها را براي خود بخريد و براي ديگران ارسال كنيد. در نتيجه امكان ارسال لايك براي شخص ديگري در اينستاگرام وجود دارد. با اين حال ، براي اين ، شما بايد از استفاده از اينستاگرام مانند ارسال ابزار يا ابزار ارسال پيام فالوئر خودداري كنيد ، همانطور كه در بالا با جزئيات بيشتري ذكر كرديم.

دقيقاً مانند ارسال پيام از طريق تراكنش ، ابزارها نام كاربري و رمز ورود شما را مانند ارسال تراكنش دريافت مي كنند و سپس حساب شما را در اختيار شما مي گيرند. به جاي چنين ابزارهايي مي توانيد از سايت معتبري مانند ماي ممبر كه سالهاست خدمات اينترنتي ارائه مي دهد ، لايك بخريد و براي عزيزان خود ارسال كنيد.


آيا خريد فالوور اينستاگرام بي خطر است؟آ

يا فالوورها در اينستاگرام حساب هاي واقعي و دائمي خريداري مي شوند و آيا خريد فالوور در اينستاگرام بي خطر است؟ اينها برخي از سوالات متداول است. خريد فالوور اينستاگرام در ماي ممبر بسيار بي خطر است. زيرا هنگام خريد فالوور يا پسنديدن اينستاگرام از ماي ممبر رمز ورود خود را به اشتراك نمي گذاريد. اين امنيت حساب شما را تضمين مي كند. فالوئرهايي كه به دست مي آوريد پيروان كاملاً دائمي و واقعي هستند. ماي ممبر علاوه بر دائمي بودن ، در صورت بروز هرگونه كمبود ، پوشش را فراهم مي كند و تعداد دنبال كنندگان در 24 ساعت كاهش مي يابد. از آنجا كه دنبال كنندگان خريداري شده كاملاً دائمي و واقعي هستند ، اين خريد حساب شما را در معرض خطر قرار نمي دهد.
اگر به جاي خريد فالوور ، از برنامه هاي پيروزي گيرنده يا تقويت كننده فالوور رايگان اينستاگرام استفاده كنيد ، آنها به حساب شما دسترسي پيدا مي كنند. پس از آن ، ده ها مورد پسند ، پيگيري و نظر ايجاد مي كند كه حساب شما را در وضعيت هرزنامه قرار مي دهد. پس از آن ، اينستاگرام مي بيند كه حساب شما به يك حساب اسپم تبديل شده است و ابتدا حساب شما را مسدود كرده و سپس آن را مي بندد. به منظور جلوگيري از موقعيت هاي خطرناك مانند اين ، قطعاً بايد از برنامه هاي رايگان ، وب سايت ها و نرم افزارهاي سرقت شده دوري كنيد.


چرا خريد فالوور در اينستاگرام مهم است؟

اگر مي خواهيد يك پديده اينستاگرام باشيد ، يا مي خواهيد به فروش آنلاين بپردازيد ، يا اگر مي خواهيد به هر طريقي در اينستاگرام محبوب شويد ، بايد فالوورهاي اينستاگرام را بخريد. زيرا اين مهمترين راه رشد ارگانيك و دسترسي به مخاطبان بيشتر است. اينستاگرام بسياري از ويژگي هاي جديد را به حساب هاي داراي تعداد مشخصي فالوور باز مي كند. اين به تنهايي مي تواند توضيح دهد كه چرا تعداد پيروان شما بسيار مهم است.

منبع:

https://bit.ly/300cCfY

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۸:۰۲ | ياسر موسوي
،

تلگرام ماركتينگ

تلگرام اين روز ها يكي از محبوب ترين پيام رسان هاي تلفن هاي همراه به شمار مي رود كه بسياري از افراد ترجيح مي دهند تا از آن به جاي پيام رسان خود گوشي استفاده كنند. خوشبختانه اين پيام رسان بعد از گذشت مدتي به صورت قوي اقدام به اضافه كردن زبان هاي ديگر به خود كرد تا كاربران تمام مناطق و زبان ها در استفاده از آن خيلي راحت باشند. يكي از زبان هايي كه در اين بين اضافه شد زبان فارسي بود. در اين مطلب به شما نحوه تغيير زبان تلگرام به فارسي و برعكس را آموزش مي دهيم. تا انتها با ماي ممبر همراه باشيد. شما همچنين ميتوانيد از خريد ممبر پروكسي استفاده كنيد.


تلگرام به طور پيش فرض با زبان انگليسي منتشر شده است و تمام بخش هاي به زبان انگليسي هستند. اما براي بسياري از افراد كار كردن با زبان فارسي خيلي راحت تر است. همچنين ممكن است شما دنبال چيزي در تنظيمات تلگرام باشيد كه به درستي نتوانيد آن را پيدا كنيد. براي همين خيلي سريع زبان تلگرام خود را فارسي مي كنيد و سپس مي توانيد دوباره آن را انگليسي كنيد.
تغيير زبان تلگرام به فارسي:در حال حاضر تلگرام بيش از 19 زبان را تحت پوشش قرار مي دهد كه همين موضوع باعث شده تا هر فردي با هر زباني بتواند از آن استفاده كند. خوشبختانه در اين بين زبان فارسي بسيار خوبي اضافه شده است و تمام بخش هاي آن به طور كامل و درست به زبان فارسي برگردانده شده است.


آموزش جلوگيري از فعاليت تلگرام در پس زمينه خيلي راحت بدون نياز به نصب برنامه
براي اينكه بتوانيد زبان تلگرام را به فارسي تغيير دهيد مراحل زير را با ما دنبال كنيد:
ابتدا تلگرام را روي ديوايس خود نصب كنيد. اگر از قبل نصب داريد به سراغ مرحله دوم برويد.بعد از اينكه تلگرام را نصب كرديد روي آن لمس كنيد تا وارد تلگرام شويد. حالا در بالا روي سه خطي كه وجود دارد كليك كنيد تا منوي تلگرام براي شما باز شود.حالا كافي است روي گزينه Settings كليك كنيد. بعد از اين كار شما به صفحه تنظيمات تلگرام هدايت مي شويد.در بخش تنظيمات به دنبال گزينه Language بگرديد و روي آن كليك كنيد. سپس در بين ليستي از زبان ها به دنبال زبان فارسي بگرديد. سپس روي آن كليك كنيد تا تلگرام شما به زبان فارسي تغيير كند.براي اينكه زبان آن را انگليسي كنيد كافي است روي تنظيمات كليك كنيد و سپس در بخش زبان گزينه انگليسي را كليك كنيد.همين! شما حالا خيلي راحت زبان تلگرام خود را به فارسي تغيير داديد.برخي از سوالات متداول تغيير زبان تلگرام به فارسي:آيا زبان فارسي تلگرام باگي يا ايرادي دارد؟خير! زبان انگليسي تلگرام به خوبي به زبان فارسي تبديل شده است و تمام بخش هاي آن بدون كوچك  ترين خطايي به زبان فارسي تبديل شدند. منتها برخي از كلمات تخصصي آن ترجمه چندان جذابي ندارد. شما همچنين ميتوانيد از خريد ممبر فيك تلگرام ماي ممبر استفاده كنيد.
آيا در كامپيوتر نيز مي توان زبان تلگرام را فارسي كرد؟خير! در نسخه كامپيوتر تلگرام متاسفانه تنها 15 زبان اضافه شده است كه مدام تعداد آنها در حال افزايش است. متاسفانه زبان فارسي در بين آن 15 زبان نيست و ما الان قادر به تغيير زبان تلگرام كامپيوتر نيستم.


دانلود فيلم و سريال از تلگرام به راحتي آب خوردن
تغيير زبان تلگرام در آپديت 2021 به چه نحوه است؟تلگرام در آپديت هاي مختلف خود ممكن است كمي شيوه و فرايند كار را در تغيير زبان تغيير دهد. اما خوشبختانه تا آپديت 2021 تلگرام شيوه كار به همين شكل بود.
مراحل تلگرام ما به اين شكل نيست! چرا؟در اين حالت تنها دو گزينه وجود دارد. يا اينكه تلگرام شما خيلي قديمي است يا اينكه آپديت نيست. در اين صورت حتما تلگرام را از مراكز و ماركت هاي معتبر آپديت كنيد. گزينه دوم اين است كه شما از نسخه هاي غير رسمي تلگرام استفاده مي كنيد. ما در اين آموزش بر اساس نسخه اصلي مراحل را به شما گفتيم.
تغيير زبان تلگرام در آيفون چگونه است؟تمام مراحل تغيير زبان در گوشي هاي آيفون نيز بسيار شبيه به اندرويد مي باشد. شما خيلي راحت مي توانيد طبق همين آموزش زبان تلگرام آيفون را تغيير دهيد.

ممبر واقعي اد اجباري چيست؛ توضيح كامل ممبر اد اجبارييكي از انواع جذب عضو در تلگرام كه تقريباً به‌صورت اجباري است، "اد اجباري ممبر تلگرام" يا همان "ممبر اد اجباري" است. اين نوع از جذب ممبر بصورت كاملاً واقعي عمل مي‌كند. كانال هاي متعددي با خريد ممبر فيك تلگرام فقط ظاهر خود را آراسته مي‌كنند تا اگر كسي كانال آنها را تصادفاً ديد با خود بگويد "حتماً كانال معتبري است كه انقدر عضو دارد". اما در حقيقت كيفيت آن كانال نشانگر اعتبار آن است و اغلب كاربر از تقلبي بودن كانال مطلع مي‌شود و تصميم به ترك آن مي‌گيرد. همينجاست كه فرق بين ممبر تقلبي و ممبر واقعي مشخص مي‌شود. ممبر اد اجباري در تلگرام توسط نرم افزار صورت نمي‌گيرد. چون نرم افزارهاي زيادي به منظور خريد 100 ممبر واقعي تلگرام و فروش 100 ممبر واقعي تلگرامي ساخته شده اند كه اكثراً فيك مي‌باشند. اما ممبر اد اجباري تنها بوسيله‌ي صاحبان تلگرام هاي غير رسمي مانند موبوگرام، تلگرام فارسي، تلگرام نارنجي و ... انجام مي‌گيرد و جزو امكانات فرعي آنها براي كساني كه داراي تلگرام غير رسمي هستند مي باشد. خريد ممبر اجباري ارزان يا فروش ممبر واقعي به اين صورت است كه شما بدون اينكه بفهميد در كانالي اد مي‌شويد درحالي كه خودتان از آن بي خبريد تا وقتي كه اولين پست كانال براي آنها بالا نيايد از اين جوين اطلاع پيدا نمي¬كنند. در حالت كلي به اين نوع از جذب ممبر، ممبر اد اجباري مي‌گويند. در خيلي از حالت‌ها حتي نوتيفيكشن آن را بيصدا مي‌كنند تا شما نفهميد. شما همچنين ميتوانيد از خريد ويو تلگرام استفاده كنيد.

 
اما اين اتفاق چگونه صورت مي‌گيرد؟

 چطور مي‌شود بدون اينكه خودمان بخواهيم وارد كانالي شويم و حتي از آن بي خبر باشيم؟در ادامه باهم به پاسخ اين سوالات مي‌رسيم.ممبر واقعي تلگرام را چگونه به دست آوريم؟براي هر كسي كه در پيام رسان تلگرام كانالي راه اندازي كرده باشد، افزايش تعداد ممبر هاي كانال از اهميت بسيار بالايي برخوردار است، چرا كه ممبر هاي زياد به معناي درآمد زياد و محبوبيت آن كانال خواهد بود. بر همين اساس افراد سعي در راه اندازي كانال هاي جذاب و جذب ممبر براي آن دارند تا از اين طريق به درآمدي برسند. اما كيفيت ممبر ها و فعال بودن آن به طور مستقيم در درآمد آن كانال تاثير گذار خواهد بود. به عنوان مثال فرض كنيد كه كانالي ۲۰۰ هزار نفر ممبر داشته و هر پست آن فقط ۱۰ هزار بازديد يا همان سين دارد، پس مي توان گفت كه اكثر اعضاي اين كانال غير واقعي و فيك مي باشد و در نتيجه در درآمد مدير كانال نيز تاثير گذار خواهد بود. اما براي به دست آوردن ممبر واقعي تلگرام راه ها و روش هايي وجود دارد كه هر كدام داراي معايب و مزاياي مخصوص به خودشان مي باشد كه در ادامه توضيح داده شده است. روش اول: جذب ممبر به صورت دستي اين روش را كساني انجام مي دهند كه تازه كارند و براي خريد ممبر هنوز آمادگي ندارند و از طرفي هم قصد فعاليت حرفه اي در اين زمينه ندارند، به عنوان مثال فرض كنيد كه شخصي يك كانال سرگرمي و تفريحي دارد و قصد دارد به روش هاي گوناگون تبادل لينك با ساير كانال ها و گروه ها، اعضاي كانال خود را افزايش دهد. اين روش بسيار وقت گير و زمان بر بوده و در طول يك ماه به سختي ميتوان ۱۰۰۰ نفر را جذب كانال نمود. روش دوم: خريد ممبر واقعي تلگرام بيشتر مديران حرفه اي كانال هاي تلگرامي اين روش را در پيش مي گيرند. چرا كه در كمترين مدت مي توان تعداد انبوهي ممبر جذب كانال خود نمود، روش انجام كار به دو صورت اد اجباري و اد اختياري مي باشد. برخي از مديران ترجيح مي دهند كه كاربران را به اجبار عضو كانال خود كنند و برخي نيز اعتقادي به اين كار ندارند و فقط افراد علاقه مند را در كانال خود عضو مي كنند. به هر حال در هر دو صورت ممبر هاي واقعي و فعال وارد كانال شما خواهند شد.
خريد ممبر واقعي تلگرام به روش اد اجباري چگونه انجام مي‌شود؟براي خريد ممبر واقعي تلگرام شما بايد به سايت و يا شركتي هزينه اي پرداخت كنيد و شركت مربوطه از طريق روش هاي مختلف، خريد ممبر واقعي تلگرام را انجام دهد. حال سوال اينجاست چطور بايد خريد ممبر داشته باشيم؟ شما مي توانيد از طريق اينترنتي و با يك سرچ ساده ليست عظيمي از سايت هايي كه در خريد ممبر به شما كمك مي كنند را ببينيد. اما سوال اينجاست كه آيا تمامي سايت هاي نمايش داده شده قابل اعتماد هستند؟ مطمئناً چنين چيزي نيست. ممبر تلگرام شما در واقع قلب اصلي كانال شما محسوب مي شود. اگر ممبرهاي شما تقلبي باشند قطعا پس از مدتي مشخص خواهد شد و ساير ممبرهاي اصلي نيز به دليل فضاي فيك ايجاد شده كانال شما را ترك مي كنند؛ بنابراين خريد ممبر اد اجباري تلگرام بايد از سايت هاي قابل اعتماد صورت پذيرد. تيم هايي كه براي خريد ممبر اد اجباري تلگرام فعاليت مي كنند بايد از سواد و تخصص كافي برخوردار باشند. خوشبختانه آژانس ديجيتال ماركتينگ ياراپلاس توانسته اين دغدغه شما را برطرف كند و خدمات مورد نياز شما را ارائه دهد. در اين بخش سعي مي كنيم به طور شفاف براي شما توضيح دهيم كه چطور مي توانيم افزايش ممبر واقعي داشته باشيم. روش هاي مختلفي براي اين كار وجود دارد:

 
يكي از روش هاي مورد استفاده ما روش پوش اد است. در اين روش ممبرها از طريق يك برنامه غير رسمي به صورت خودكار وارد كانال شما مي شود، اين موضوع را مي توان به اين شكل پيش برد كه كاربري از طريق يك آپ جداگانه اي وارد تلگرام شده است. در چنين آپي بخشي وجود دارد كه صاحب آن مي تواند اعضايي را به صورت پنهان عضو كانال مورد نظر كند. اين روند از دسته روش هاي بسيار مهم در خصوص خريد ممبر محسوب مي شود و به نوعي از دسته روش هاي سريع و ارزان به نسبت گزينه هاي ديگر محسوب مي شود.روش ديگري كه براي خريد ممبر واقعي تلگرام مورد استفاده قرار مي گيرد، پاپ آپ است. در اين روش با پنجره اي با عنوان پاپ آپ روبرو خواهيد شد كه در واقع از شما درخواست مي كند كه عضو كانالي شويد.روش پوش نوتيفيكيشن افزايش ممبر تلگرام يكي ديگر از روش هايي كه در خصوص خريد ممبر واقعي تلگرام ديده مي شود اين روش است. در اين روش كاربران يك نوتيفيكيشن دريافت مي كنند كه داراي عنوان درخواست جوين شدن به كانال و يا گروه است. با لمس اين گزينه به صورت عمدي و يا غير عمدي كاربر وارد كانال مربوطه مي شود. براي انجام اين كار نيروهاي برنامه نويس يك سري كدهاي دستوري واسط را استفاده مي كنند. طبق بررسي هاي انجام شده اين روش به نسبت گزينه هاي قبلي داراي ارزش بيشتري است و بهترين روش افزايش ممبر تلگرام محسوب مي شود. در اين روش ميزان ريزش بسيار كم است و كاربران علاقمند مي شوند كه وارد كانال شوند و وقتي امري به ميل كاربر صورت بگيرد هرگز از آن فرار نخواهد كرد. در اين روش هيچگونه اصراري وجود ندارد، اما اعلان به صورتي است كه قطعا كاربر را جذب خواهد كرد. در نظر داشته باشيد كه اين روش به نسبت گزينه هاي ديگر گرانتر است.

افزايش ممبر واقعي كانال به روش پاپ آپدر اين روش با استفاده از اپليكيشن‌هاي نصب شده روي گوشي افراد، به صورت خودكار برنامه‌ي تلگرام باز مي‌گردد و از كاربر درخواست مي‌شود در كانال شما عضو شود. احتمالا تاكنون با اين تبليغات مواجه شده‌ايد.


مزاياي خريد ممبر به روش پاپ آپ

مي توان گفت مهمترين مزيت خريدن ممبر پاپ آپ اين است كه كاربر به صورت كاملا اختياري به كانال شما وارد مي شود. بنابراين به شكل فعال‌تري مطالب كانال شما را دنبال مي‌كند. احتمال ريزش در اين روش بسيار كمتر است. زيرا كاربر با ا‌ختيار خود و صرفا با مشاهده‌ي تبليغات عضو كانال شده است.مزيت ديگر خريد ممبر به روش پاپ آپ، افزايش قابل توجه بازديد پست‌هاي اخير كانال شما است. چرا كه در اين روش زماني كه كانال شما براي افراد تبليغ مي‌شود، فرد وارد كانال شده و با مشاهده‌ي پست‌هاي اخير تصميم به ماندن يا خروج از كانال مي‌گيرد.اما در هر حال چه عضويت انجام شود و چه نشود، تعداد بازديد پست‌هاي اخير شما به شدت افزايش مي‌يابد. اين امر سبب افزايش اعتبار كانال و پست‌هاي شما نيز مي‌شود و مي‌توانيد از آن براي تبليغات كانال خود استفاده كنيد. معمولا افراد به پست‌هايي با بازديد بالاتر اعتماد بيشتري دارند.
اگر براي كانال تلگرامي خود به افزايش ممبر به روش پاپ آپ احتياج داريد، با انتخاب روش پاپ آپ در منوي ديجي فالوور به آساني مي‌توانيد جمعيت كانال خود را گسترش دهيد.


ميزان ريزش ممبر در روش پاپ آپاصولا روش پاپ آپ نسبت به ساير روش‌هاي خريد ممبر تلگرام، ريزش كمتري دارد. چراكه مي‌دانيم افراد با تمايل و اختيار خود به عضويت كانال شما درآمده‌اند. اما نكته‌ي حائز اهميت اين است كه اين افراد انسان هستند و ممكن است در آينده تصميم ديگري بگيرند. عوامل مختلفي مي‌تواند سبب خروج ممبرها از كانال شما در آينده ي دور يا نزديك شود.
اين مسئوليت بر عهده‌ي ادمين كانال است كه با پست‌هاي مناسب و كاربردي مخاطبانش را حفظ نمايد. وظيفه ي ما در ديجي فالوور به عضويت در آوردن تعداد مشخصي ممبر براي كانال شما است. اما حفظ اين ممبرها به عهده‌ي ادمين كانال است. در هر صورت ريزش اين روش به علت اختياري بودن آن بسيار كمتر از ساير روش‌ها است.

 

منبع:

https://adsmember.com/

ادامهـ مطلبـ
| ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۴:۴۷ | ياسر موسوي
،

YouTube TV To Launch Option For 4K And Unlimited Streams, TikTok-Like YouTube Shorts Coming To U.S. In March

YouTube outlined a string of new features coming to the internet’s biggest video platform, including enhancements to YouTube TV and the rollout next month in the U.S. Of YouTube Shorts — its tool for creating short-form vertical videos à la TikTok.
buy youtube views , Google’s pay-TV service, will introduce an add-on option that will letbu subscribers watch shows in 4K, stream programming to an unlimited number of devices at home, and download content for offline viewing.
Other features on YouTube’s road map include the expansion of a new ecommerce feature to let viewers buy products directly from creators’ channels; a way to let fans purchase “applause” for their favorite channels; automatically adding video chapters to relevant videos that don’t have creator-uploaded chapters; and more personalized mixes on YouTubeMusic.


“Together, this group of products will further fuel the ambitions of today’s pioneers in the creative economy and their next-generation media companies,” Neal Mohan, chief product officer of YouTube, wrote in a blog post Wednesday. Mohan said his post is the first in an ongoing blog series offering behind-the-scenes updates on tech and product development at YouTube.
Google last reported buy YouTube subscriber count at more than 3 million for the third quarter of 2020. The U.S.-only YouTube TV service, which increased its pricing to per month last summer, offers more than 85 networks.
Now a new YouTube TV add-on package will let viewers watch available shows in 4K or download them to their DVR to watch later offline. In addition, the premium option will add unlimited concurrent streams at home (versus a maximum of three for the standard subscription), “so the whole family can enjoy YouTube TV on different screens at once,” according to Mohan. YouTube didn’t disclose when the add-on package will be available or how much it would ***t.
On another front, YouTube Shorts will launch in the U.S. In March. The video tool mimics popular social video app TikTok, letting users record, edit and share clips up to 60 seconds in length. YouTube Shorts first launched last fall in India, where TikTok currently is banned amid a wider dispute between the country and China
According to Mohan, since the beginning of December 2020, the number of Indian creators using Shorts has more than tripled and the YouTube Shorts player is now generating more than 3.5 billion daily views globally.
“Every year, increasing numbers of people come to YouTube to launch their own channel. But we know there’s still a huge amount of people who find the bar for creation too high,” Mohan wrote, explaining that Shorts is intended to let “creators and artists shoot snappy videos with nothing but their mobile phones.”
Here are highlights of other new YouTube features:
“Applause” monetization feature: YouTube creators have been able to earn money from fan purchases of Super Chat and Super Stickers in livestreams. The platform has been testing a new “applause” feature to let viewers buy a virtual cheer of support for their favorite YouTube channels, which will launch more broadly this year
How do you buy YouTube subscribers?There are four main ways you can buy YouTube subscribers. Each has its pros and cons.
Let’s take a look at them now.
🌱. Instant PurchaseThe first way to buy YouTube subscribers is via an instant purchase.
Now, this is the riskiest way to grow your following so you need to make sure you research the service you will use.
Basically, there are instant gratification services that have thousands of YouTubers and YouTube accounts in their database ready to follow your channel for a fee.
All you do is go to their website, choose a package, and make payment. It’s like buying a pair of shoes!
You can now buy YouTube subscribers with the click of a finger and get results instantly. Buying YouTube Subscribers at Stormviews will guarantee that you are buying 100%, real Subscribers. Storm views know what they are doing with their plans in the marketing business.
At just .99, you get a basic pack of 50 subscribers with guaranteed instant delivery. You may be a little skeptical because of the instant delivery assurance, however, you will get real subscribers from real people. Simply share your channel URL with the site, providing no passwords and watch the magic happen. You can get up to 1000 subscribers for 9.99, with the same specifications. Moreover, you can even access a 24/7 live customer support to get any queries or questions answered.
You get the top quality service with storm views as they have the experience and expertise to give you exactly what you want. Moreover, you are bound to see instant results on your channel. Once you sign up with Stormviews, you will immediately get your subscribers delivered. The 24/7 round the clock service is perfect if you have any queries whatsoever.

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۵:۵۴ | ياسر موسوي
Buy Youtube Views،

مهم ترين باربري ها

حمل و نقل انلاين و باربري
حمل و نقل ابزاري براي جابجايي مال , اعلام بار كرمان اجناس و بشر ها به حساب آورده مي شود . عرف و ضوابط و ضوابط حمل مال و حمل مسافران و يوزرها باربري شهري دارنده تفاوت هاي بيشتر اي ميباشند كه پيرو مقاله آن‌ها را بررسي خوا‌هيم كرد .

در روند حمل فرآورده قانون ها و روش هاي جابجايي فرآورده , مجوزحمل و نقل فرآورده , مدارك اضطراري و قانون ها گمركي و همينطور بعدها , محصول و وزن فرآورده زياد مورد اعتنا مي باشند در حالي كه در حمل ونقل فردي وعمومي پباده سازي وسيله نقليه به مراد تعبيه استاندارد هاي اضطراري براي تعداد مسافران و ميزان باري كه حمل مي نمايند مورد بررسي و اعتنا قرار ميگيرند .

در حالتي كه فرايند باربري مرتبط با جابجايي شهروندان به صورت همگاني به مراد هجرت هاي شهري , در ميان شهري يا اين كه برون مرزي باشد به آن باربري همگاني گفته مي شود . در‌اين مدل سرويس ها , مسافرت به صورت اشتراكي بوسيله كساني ناشناس سواي توافق پيشين انجام مي شود . در شرايطي‌كه اتوبار با به كارگيري از وسايل نقليه فردي انجام شوند به تعبيري باربري فردي ناميده مي شود .اتوبار همگاني مسافران به صور جاده اي , هوايي , ريلي و دريايي قابليت و امكان پذير است كه با وسايل نقليه اي زيرا ماشين كرايه اي ( ماشين سواري ) , اتوبوس , مترو و منوريل براي اتوبار شهري انجام مي شود . در بعضا از مملكت ها نقل مكان مسافران در شهر با استعمال از قايق ها و كشتي هاي آبي رنگ هم صورت مي‌گيرد .

همينطور خودرو هاي سواري و اتوبوس ها , قطار , هواپيما و كشتي به مراد حمل ونقل في مابين شهري انجام ميشوند . براي اتوبار مسافراني كه دربين شهر هاي يك سرزمين سفر مي نمايند نيازي به جواز عبور و مرور نخواهد بود .تاريخ حمل و نقلاز ابتداي شهرهاي جهان تا اواسط قرن نوزدهم ، مصادف با اختراع اتومبيل و وجود اتومبيل ، عابران پياده شكل اصلي حركت مردم در شهرها بودند و اندازه انسان ها آيه اي است. با اين حال ، با ظهور حمل و نقل ريلي شهري در دهه هاي آخر قرن 19 ، ايستگاه ها ، راه آهن ، به مراكز مهم حمل و نقل و دروازه هاي شهر تبديل شدند و تغييرات چشمگيري در ساختار شهري ايجاد كردند. به طور خاص ، در اوايل قرن 20 ، اتومبيل هاي منفرد كه كالاي لوكس محسوب مي شدند ، به عنوان وسايل نقليه عمومي و مايحتاج زندگي خانوادگي معرفي شدند و از جنب و جوش برخوردار شدند (كاشاني جو ، مفيدي شمراني ، 2009). بار
از اوايل قرن بيستم تا اوايل دهه 60 قرن بيستم ، تأكيد بر سهولت هرچه بيشتر تردد اتومبيل بخشي جدايي ناپذير از تمام برنامه هاي ترافيكي و حمل و نقل در شهر بود. در اين دوره ، به منظور به حداكثر رساندن كارايي سيستم حمل و نقل مدرن ، به جداسازي خط سواره و خط عابر پياده توجه شد و نيازهاي عابران و عابر پياده در اولويت قرار نگرفت. با اين وجود ، از اواخر دهه 1960 ، به ويژه با ازدحام بيش از حد اتومبيل هاي سواري كه مشكلات زيادي را در سطح شهر ايجاد كرده ، اقدامات جدي در جهت افزايش كيفيت و استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي و همچنين توجه و محافظت از عابران پياده انجام شده است. بيشتر (idem) .باربري بندرعباس 
با اين حال ، از اوايل دهه 1970 ، تغييرات اساسي در نگرش متخصصان در مورد مسائل حمل و نقل شهري ايجاد شده است. برعكس ، اولويت بندي حركت خودروهاي سواري به پادزهري براي حمل و نقل عمومي و پول نقد تبديل شده است. سفر بي قدرت تأكيد شد. در اوايل دهه 80 قرن بيستم ، رويكرد قبلي به تردد وسايل نقليه موتوري با چالش هاي جدي روبرو بود و علاقه به هماهنگي براي تردد وسايل نقليه موتوري در شهرها ، به ويژه مناطق مسكوني ، به عنوان يك اصل پديدار شد. از اواخر دهه 1980 ، سرمايه گذاري در شبكه هاي حمل و نقل عمومي و سيستم هاي شهري بسيار بيشتر شده و مراكز حمل و نقل به يكي از مهمترين مراكز توسعه شهري تبديل شده اند. از سوي ديگر ، دهه 90 قرن بيستم زماني بود كه چالش هاي توسعه پايدار در سراسر جهان و در تخصص هاي مختلف گسترش يافت. به همين دليل ، اصطلاح حمل و نقل پايدار از حدود 20 سال پيش وارد ادبيات تخصصي مطالعات شهري شد (كاشانجو ، مفيدي شمراني ، 2009).
سرانجام ، سه هزار سال پيش ، تركيبي از برنامه ريزي شهري و اصول حمل و نقل عمومي ، به ويژه سيستم ريلي براي ايجاد جوامع فشرده تر ، داراي استفاده هاي پيچيده و توانايي حركت در حمل و نقل ترمينال است (همان).

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۷:۰۷ | ياسر موسوي
باربري تبرير،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 67
بازديد ديروز : 60
بازديد كل : 7326

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان