آموزش نوين آيلتس

آموزش نوين آيلتس

آموزش نوين آيلتسTel:88-0000-0000

متقاضيان آزمون آيلتس بخوانند

براي موفقيت در آزمون آيلتس، بايد نكاتي را رعايت كنيد كه در اين گفتار به شماري از آن ها اشاره خواهيم كرد. با ما همراه باشيد. در اين گفتار، به يكي از مهم ترين موضوعات براي دانشجويان متقاضي تحصيل در خارج از كشور اشاره مي كنيم. آزمون بين المللي آيلتس در ۱۱۰۰ شهر دنيا در ۱۴۰ كشور از جمله ايران هر هفته برگزار مي شود و آزموني معتبر است كه ميليون ها نفر را ارزشيابي علمي دانش زبان انگليسي كرده است.

آيلتس، همانند تافل، يكي از معتبر ترين آزمون هاي بين المللي تعيين سطح زبان انگليسي  است كه ۴ مهارت را بين نمره ۰ تا ۹ ارزيابي مي كند. معمولا اكثر دانشگاه هاي دنيا، براي مقاطع كارشناسي ارشد و دكترا، آيلتس overall را در سطحي بين ۶ تا ۷ نياز دارند. به نظر مي رسد، هر ساله قبولي در اين آزمون كمي سخت مي شود و اين هم به واسطه خيل عظيمي از متقاضياني است كه به واسطه مهاجرت و تحصيل و كار در خارج از كشور،‌علاقمند شركت در اين آزمون بين المللي معتبر هستند. از طرفي، اين آزمون هر ساله با درصدي افزايش قيمت روبروست و اكنون شركت در اين آزمون حدود 3050 هزار تومان هزينه روي دست متقاضيانش مي گذارد.

براي آشناي بيشتربا  آزمون آيلتس روي لينك كليك كنيد.

چگونه براي آزمون آيلتس آماده شويم؟

براي آمادگي در آزمون آيلتس روش‌هاي متنوعي وجود دارد؛ از شركت در كلاس‌هاي عمومي و خصوصي گرفته تا خودآموزي براي آزمون. اما انتخاب روشي كه هزينه مناسب داشته باشد و در مدت زمان كوتاه شما را به نمره دلخواه برساند كار آساني نيست..

يكي از روش‌هايي كه در چند سال اخير رشدي سريع داشته، استفاده از اپليكيشن‌هاي آمادگي آزمون آيلتس است. اين اپليكيشن‌ها به دليل اينكه هميشه در دسترس هستند و از روش‌هاي نوآورانه براي آماده سازي كاربران استفاده ميكنند شانس موفقيت در آزمون را به ميزان قابل توجهي افزايش مي‌دهند.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره روش هاي تقويت مهارت هاي زبان انگليسي مي توانيد روي لينك كليك فرماييد.

به هر حال،‌ آزمون آيلتس همان طور كه شايد خيلي از مخاطبان تحصيل كرده مطلع باشند،‌ شامال ۴ مهارت خواندن (Reading)، نوشتن (writing)، صحبت كردن (speaking)‌ و شنيداري (listening) ‌ هست. هر بخش داراي نمره اي بين ۰ تا ۹ است. فردي كه در هر مهارت بتواند نمره اي بين ۶ تا ۷ را كسب كند،‌ در وضعيت خوب و قابل قبولي از نظر زبان انگليسي هست و به چنين فردي اجازه تحصيل در دانشگاه هاي انگليسي زبان سراسر دنيا داده مي شود. افرادي كه نمره كم تر از ۵.۵ كسب كنند، معمولا از سطح زبان انگليسي (language proficiency) مطلوبي برخوردار نيستند و به همين خاطر،‌ انتظار مي رود كه براي گرفتن پذيرش تحصيلي (admission letter)، دوباره در آزمون شركت كنند و نمره مورد نظر را بر اساس شرايط پذيرش دانشگاه (admissions requirement) كسب كند.

 

اگر مي خواهيد دوره ي آموزشي خود در زمينه ي آيلتس را آغاز نماييد توصيه مي كنيم مقاله تدريس خصوصي آيلتس در مشهد را مطالعه فرماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲ تير ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۳:۱۳ | ياسر موسوي
،

دلايل يادگيري زبان انگليسي به عنوان زبان دوم

 

دلايل يادگيري زبان انگليسي چه هستند؟ اصلاً چرا بايد زبان انگليسي را ياد بگيريم؟ البته كه اهميت اين موضوع براي خيلي از ما امري بديهي است و نياز به توضيح خاصي ندارد. اما بايد بدانيد كه بايد همين امروز در يك آموزشگاه زبان انگليسي ثبت نام كنيد.

براي هركاري اغلب افراد دوست دارند دليل موجه و قابل قبولي داشته باشند.   

زبان انگليسي يك زبان بين المللي است . زبان انگليسي در كنار زبان‌هاي روسي، اسپانيايي، فرانسوي، چيني و عربي، به‌عنوان يكي از ۶ زبان رسمي سازمان ملل شناخته‌ شده است. هم‌اكنون ۶۷ كشور در كل جهان، زبان انگليسي را به‌عنوان زبان رسمي كشور خود اعلام كرده‌اند. زبان انگليسي در روابط سياسي و تجاري در كل جهان و در اكثر كشورهاي دنيا، به‌عنوان زبان رايج و زبان دوم استفاده مي‌شود. اين دلايل و بسياري ديگر همچون جنگ‌هاي جهاني، موجب شدند تا زبان انگليسي به‌عنوان زبان رسمي و بين‌المللي در سطح جهان مورد استفاده قرار گيرد.

 

براي آشناي بيشتربا  آزمون آيلتس روي لينك كليك كنيد.

به همين خاطر، حضور در مجامع بين‌المللي، از ملزومات زندگي مدرن و از دلايل اصلي يادگيري زبان انگليسي محسوب مي‌شود. حتي در سفرهاي تفريحي، سطح متوسطي از مهارت زبان انگليسي، مي‌تواند بسيار مفيد باشد.

 

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره روش هاي تقويت مهارت هاي زبان انگليسي مي توانيد روي لينك كليك فرماييد.

زبان انگليسي به مهارت‌هاي كامپيوتري شما كمك مي‌كند.

حدود 80 درصد از اطلاعات كامپيوتر، به زبان انگليسي تحليل و ارائه مي‌شود؛ همين‌طور زبان رسمي مورداستفاده در پايگاه جستجوهاي اينترنتي همچون گوگل، زبان انگليسي است. از آنجا كه قلمرو فعاليت‌هاي اينترنتي، بدون حد و مرز است، ممكن است محتوايي كه امروز در سايت شما منتشر مي‌شود، مورداستفادهٔ يك كاربر انگليسي‌زبان قرار گيرد.

كليد موفقيت بسياري از سايت‌هاي اينترنتي، دوزبانه بودن آن‌هاست. سايت‌هايي كه محتواي خود را به دو زبان فارسي و انگليسي عرضه مي‌كنند، از شانس بيشتري برخوردارند كه از بازديد و رتبهٔ بالاتري در گوگل برخوردار باشند. پس ضرورت يادگيري زبان انگليسي براي فعالان اين حوزه هم غيرقابل‌انكار است

 

اگر مي خواهيد دوره ي آموزشي خود در زمينه ي آيلتس را آغاز نماييد توصيه مي كنيم مقاله تدريس خصوصي آيلتس در مشهد را مطالعه فرماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ تير ۱۳۹۹ | ۰۶:۰۳:۵۴ | ياسر موسوي
،

هرآنچه بايد در مورد آزمون آيلتس بدانيم

امروزه گرفتن مدرك آيلتس يكي از دغدغه هاي اصلي جوانان و علاقمندان به تحصيل و مهارت در خارج از كشور شده است .برخي دوست دارند براي كار و تحصيل مهاجرت كنند و برخي ديگر براي كار شما در كدام دسته قرار داريد ؟‌    

 

براي آشنايي بيشتر با آزمون آيلتس مي توانيد روي لينك كليك كنيد.

 

امروز در اين مقاله ي آموزشي نگاهي به به هرانچه كه بايد راجب آزمون آيلتس بدانيم مي اندازيم .

آيلتس گرفته شده از اختصار International English Language Testing System سامانه جهاني ارزيابي زبان انگليسي است. و جزو آزمون هايي است كه اعتبار و ارزش زيادي دارد .

نمره بندي اين آزمون از صفر تا ۹ است كه معمولا نمره ي ۵ سطح متوسط است و ۶ به بالا نمره خوب محسوب مي شود.

آزمون آيلتس داراي دو گونه آكادميك و جنرال است كخ براي ورود به دانشگاه حتما بايد ايلتس آكادميك داشته باشيد.

با داشتن اين مدرك مي توان فهميد دانش زباني هر ۴ مهارت شما به چه صورت است .

 

براي آشنايي با روش هاي تقويت مهارت هاي آيلتس روي لينك كليك فرماييد

 


براي آن دسته از افرادي كه قصد هايي غير از مقاصد تحصيلي و تحقيقاتي دارند، مدرك زبان جنرال كه به نسبت ساده تر از بخش آكادميك است، كفايت مي كند. اما متقاضيان تحصيل در كشورهاي خارجي، زماني كه زبان تدريس در رشته و دانشگاه مورد نظر آن ها، انگليسي هست، مي بايست داراي مدرك آيلتس آكادميك با حداقل نمره قابل قبول باشند. معمولا براي پذيرش در مقاطع ليسانس، آيلتس آكادميك بين 5 تا 6، براي مقاطع فوق ليسانس و دكترا، 6.5 تا 7.5 پيشنهاد مي شود.

 

اگر مي خواهيد دوره ي آموزشي خود در زمينه ي آيلتس را آغاز نماييد توصيه مي كنيم مقاله ي تدريس خصوصي آيلتس در مشهد را مطالعه فرماييد.

 

نكته خيلي مهم اين است كه وقتي مي خواهيد پاسختان را در پاسخنامه وارد كنيد به گرامر كلمات و نحوه ي صحيح نگارش آنها بسيار دقت كنيد. زيرا غلط املايي و گرامري در آزمون آيلتس با از دست دادن نمره ي آن سوال همراه خواهد بود.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۲:۰۹:۳۳ | ياسر موسوي
،

ليسنينگ آيلتس

ليسنينگ يكي از مهم ترين چهار مهارت آيلتس مي باشد. در وهله ي اول براي زبان آموزاني كه سطح زبان متوسط و يا رو به پايين  دارند پيشنهاد مي شود كتابlisten here  را مطالعه كنند.  اين كتاب همچنين براي كساني كه مي خواهند در آزمون PTE شركت كنند بسيار مناسب مي باشد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد آزمون آيلتس روي لينك كليك كنيد.

اين كتاب شامل ۲۸ درس و هر درس راجب موضوعات مختلف صحبت مي كند. هر درس اين كتاب شامل ۲ متن به همراه تمرين هاي متنوع و همچنين تعدادي تمرين هاي اضافي براي تقويت تلفظ واژگان و تقويت مهارت اسپيكينگ است. هم مي توان به صورت خودخوان و هم به صورت مكمل در كنار كتاب اصلي مطالعه شود .    

 

براي آشنايي بيشتر با تقويت مهارت هاي ليسنينگ خود روي لينك كليك كنيد.

 

 يك از خوبي هاي اين كتاب مي توان به وجود پاسخنامه در انتهاي كتاب اشاره كرد كه براي زبان آموزاني كه مي خواهند به صورت خود خوان مطالعه كنند بسيار مفيد مي باشد. سطح اين كتاب از آسان شروع مي شود و كم كم سخت مي شود. اين كتاب شامل طيف گسترده اي از لهجه هاي مختلف را دارا مي باشد كه براي زبان آموزاني كه مي خواهند در آزمون هاي بين المللي شركت كنند بسيار مفيد مي باشد .

در وهله ي دوم بعد از مطالعه ي كتاب listen here مي توانيد از كتاب Tactics for listening استفاده كنيد. اين مجموعه داراي سه سطح Basic, Developing, Expanding مي باشد كه توسط انتشارات آكسفورد منتشر شده و تاكيد آن روي لهجه انگليسي آمريكايي است.

هر كتاب از مجموعه Tactics for Listening داراي 24 درس است كه هر درس به موضوعات روزمره اي مانند حمل و نقل، همسايه ها، مشاغل، سرگرمي ها، فيلم… مي پردازد. در پايان كتاب دانش آموز هر سطح مي توانيد لغات مهم استفاده شده در كتاب را به تفكيك درس مشاهده كنيد.

بعد از مطالعه ي اين دو كتاب معرفي شده مي توانيد سراغ كتاب ليسنينگ آيلتس برويد.ادامهـ مطلبـ
| ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۳:۳۹ | ياسر موسوي
،

شيوه هاي تقويت اسپيكينگ آيلتس

پيش از اين درمورد تقويت رايتينگ، ريدينگ و ليسنينگ صحبت كرديم. در اين مطلب هدف ارتقاي اسپيكينگ است. با انجام اين راه‌كارهاي ساده به‌مرور مي‌توانيد اسپيكينگ خود را تقويت كنيد.

 

براي آشنايي با بخش اسپيكينگ آيلتس مي توانيد روي لينك كليك كنيد.

 

اولين و مهم ترين راهكار براي تقويت مهارت اسپيكينگ اين است كه با خودتان صحبت كنيد. بلند بلند صحبت كنيد. و يا حتي صداي خود را ضبط كنيد وقتي تنها هستيد. همچنين يك پارتنر در كنار شما مي تواند خيلي به شما كمك كند، اما از انجايي كه هميشه پارتنر در كنار شما نخواهد بود، بنابراين با خودتان بلندبلند صحبت كنيد. اگر از واژه‌ها، اصطلاح‌ها و نكته‌هاي گرامري كه در هنگام اسپيكينگ آموخته‌ايد استفاده نكنيد، آن‌ها را از ياد خواهيدبريد. پس هر نكته جديدي كه ياد گرفتيد، در گفت‌وگوهاي همان روز به‌كار ببريد. 

دومين مورد در تقويت مهارت اسپيكينگ شما اين است كه از اصطلاحات در مكالمه خود استفاده كنيد. اين نشان مي دهد كه شما سطح زباني خوبي داريد. اصطلاحات را مي توانيد از اينترنت، كتاب هاي مربوط به اصطلاح و همچين فيلم و موزيك ببينيد و مطالعه كنيد.

نكته ي خيلي مهمي كه بايد آن را بدانيد اين است كه از اشتباه كردن نترسيد. خيلي از زبان آموزان از ترس اينكه ممكن است اشتباه كنند و يا خجالت زده شوند، صحبت نمي كنند.

هرچه گوش خود را با ليسنينگ بيشتري تغذيه كنيد، اسپيكينگ بهتري خواهيدداشت. اخبار، پادكست‌ها يا موسيقي موردعلاقه خود را گوش كنيد، سپس متن آن‌ها را بخوانيد. در مرحله بعد سعي كنيد آن‌ها را با تلفظ صحيح همراه گوينده يا خواننده تكرار كنيد. هرچه بيشتر اين تمرين را انجام دهيد، سرعت تقويت اسپيكينگ شما بيشتر مي‌شود.

 

براي آشنايي با ديگر روش هاي تقويت زبان انگليسي روي لينك كليك كنيد.

 

و در آخر هرچه دايره لغت شما بيشتر باشد شما در اسپيكينگ موفق تر خواهيد بود. هرچه تعداد واژه‌هايي كه مي‌دانيد بيشتر باشد بهتر مي‌توانيد منظور خود را به مخاطب منتقل كنيد. در به‌كار بردن واژه‌ها در اسپيكينگ به واژه‌هايي كه معناي نزديك به‌هم دارند اما اختلاف اندكي با هم دارند دقت كنيد.

اگر ميخواهيد با ديگر روش هاي تقويت مهارت اسپيكينگ اشنا شويد روي لينك كليك كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۰:۲۷ | ياسر موسوي
،

نمره دهي در آزمون آيلتس

نحوه ي نمره دهي در آزمون آيلتس چگونه است؟

بعد از اينكه آزمون مي دهيد شما يك نمره ي كلي دريافت مي كنيد. اين نمره ، يك ميانگين از ۴ مهارت شماست. پس براي ۴ مهارت هم يك نمره به شما داده مي شود. گاهي به جاي نمره به آن ها بند گفته مي شود. نمره اين ازمون بين ۱تا ۹ است. كه ۱ كمترين نمره ي آن و ۹ بالاترين نمره ي آيلتس ايت. نمره ي قبولي در اين آزمون وجود ندارد. امابه طور معمول نمره ي ۵ نمره متوسط و ۶ به بالا خوب تلقي مي شود. هركدام از اين نمرات لول هاي مختلف زباني شركت كنندگان را نشان مي دهد.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد بخش هاي مختلف آزمون آيلتس مي توانيد روي لينك كليك كنيد.

 

بنداول: اين شركت كنندگان ن مي توانند انگليسي صحبت كنند، نه مي توانند متوجه بشوند ويا بنويسيند. پس هيچ مهارتي ندارند در آيلتس ندارند. بند كه همان ميانگين نمرات مهارت هاي شماست. براي مثال اگر شركت كننده اي: نمره ي ريدينگ 6.5،ليسنينگ5.5،رايتينگ6،و اسپيكينگ 7 بگيرد. نمر ه ي كلي از ميانگين اين اعداد گرفته مي شود، يعني 6.6. اگر نمره ي ميانگين شما براي مثال 6.25 باشد به 6.5 گرد مي شود. همچنين اگر 6.75 باشد شما خوش شانس خواهيد بود و نمره ي شما ۷ خواهد شد . ولي اگر نمره ي شما 6.125 به كمترين آن نزديك مي شود يعني 6.

 

براي اشنايي با روش هاي تقويت ليسنينگ ايلتس روي لينك كليك فرماييد.

 


ادامهـ مطلبـ
| ۸ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۲:۰۱ | ياسر موسوي
،

شيوه هاي بهبود نمره ريدينگ آيلتس

مقدمه شيوه هاي بهبود نمره ريدينگ آيلتس

با توجه به شرايط حال حاضر كشور، مهاجرت كردن محبوبيت زيادي در بين مردم پيدا كرده است. همان طور كه مستحضر هستيد، يكي از مهم ترين فاكتور ها براي مهاجرت كردن آيلتس مي باشد.

بسياري از داوطلبان شركت در آزمون آيلتس با چالش هايي در بخش هاي مختلف آزمون آيلتس روبرو هستند. يكي از مهم ترين چالش ها، بخش ريدينگ آزمون آيلتس است. 

از آن جايي كه براي كسب نمره خوب در اين بخش از آزمون، بايد با تكنيك هاي حل ريدينگ آشنا باشيد، تصميم گرفتيم تا شما را با روش هايي آشنا كنيم كه به شما كمك مي كند تا مهارت هاي خود در زمينه ريدينگ آيلتس را بهبود ببخشيد. 

اگر مي خواهيد با بخش ريدينگ آيلتس آشنايي بيشتري پيدا كنيد مي توانيد روي لينك كليك كنيد.شيوه هاي بهبود نمره ريدينگ آيلتس

يكي از مهم ترين فاكتور هايي كه منجر به كسب نمره خوب در ريدينگ آيلتس مي شود، اين است كه بتوانيد مفهوم متن را به خوبي متوجه شويد. متن هاي ريدينگ آيلتس مي توانند كمي چالش برانگيز باشد. از اين رو بايد قبل از آزمون خود را براي چنين متن هايي آماده كرده باشيد. 

 

روزنامه ها

يكي از موثر ترين روش هاي تقويت مهارت هاي ريدينگ، روزنامه خواني است. روزنامه هاي انگليسي محتوا هاي بسيار قوي دارند. اگر چه در ابتدا ممكن است خواندن آن ها براي شما سخت باشد، با گذشت زمان نه تنها مي توانيد آن ها را به خوبي بفهميد بلكه از خواندن آن لذت خواهيد برد. 

متن هاي آژمون آيلتس معمولا متن هاي تخصصي هستند. از اين رو خواندن روزنامه ها به شما كمك شاياني در اين زمينه خواهد كرد. زيرا متن ها روزنامه ها هم اغلب تخصصي هستند. 

در متن هاي روزنامه هاي انگليسي از كلماتي استفاده شده كه سطح بالايي دارند. شما مي توانيد از اين كلمات در بخش رايتينگ آيلتس هم استفاده كنيد. پس ايجاد عادت روزنامه خواني نه تنها به شما كمك مي كند تا مهارت هاي ريدينگ را تقويت كنيد، بلكه مهارت هاي رايتينگ شما را هم تحت تاثير قرار مي دهد. 

 

اگر مي خواهيد با ديگر روش هاي تقويت مهارت هاي ريدينگ آيلتس آشنا شويد مي توانيد روي لينك كليك فرماييد. 

 

مجلات

يكي ديگر از غني ترين منابع براي خواندن متن هاي انگليسي، مجلات انگليسي زبان هستند. معمولا مجله هاي زبان انگليسي ظاهري جذاب تر نسبت به روزنامه ها دارند. بنابراين ممكن است خواندن آن ها براي شما هيجان انگيز تر از روزنامه ها باشد. 

مجله هاي زبان انگليسي موضوعات متنوعي نيز دارند. يعني شما مي توانيد موضوع مورد علاقه خود را انتخاب كرده و با توجه به آن مجله را خريداري كنيد. اين گونه علاوه بر يادگيري و تقويت مهارت هاي ريدينگ خود، مي توانيد از خواندن آن ها لذت هم ببريد. 

 

اگر قصد شركت در آزمون آيلتس را داريد و مي خواهيد با رايتينگ آيلتس بيشتر آشنا شويد توصيه مي كنيم مقاله دريافت نمره 7 رايتينگ آيلتس را مطالعه فرماييد.

 

در كل مي توان گفت كه خواندن روزنامه ها و مجلات به شما اين كمك را مي كنند تا متن هاي زبان انگليسي آشنايي بيشتري پيدا كنيد. اين به شما كمك مي كند تا بتوانيد مفهوم متن هاي ريدينگ آيلتس را هم بهتر متوجه شويد. 

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۹:۱۳ | ياسر موسوي
،

راهكاري جذاب براي تقويت مهارت هاي ليسنينگ

مقدمه تقويت مهارت هاي ليسنينگ 

امروزه يادگيري زبان انگليسي به يكي از محبوب ترين و در عين حال مهم ترين فعاليت هاي جامعه تبديل شده است. به طوري كه بيشتر جوانان و حتي تعدادي از بزرگسالان به دنبال يادگيري اين مهارت هستند. 

اگر چه يادگيري زبان انگليسي كار بسيار سختي نيست، اما باز هم زبان آموزان در اين مسير پر پيچ و خم با چالش هايي روبرو هستند كه آن ها را از يادگيري موثر زبان انگليسي باز مي دارند. 

گروه آموزش زبان انگليسي ما تصميم گرفت تا يكي از روش هاي جذاب براي تقويت مهارت هاي ليسنينگ را به شما معرفي كرده و به شما كمك كند تا زبان انگليسي را با لذت و سرگرمي ياد بگيريد. 

 

اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري درباره بخش هاي مختلف آزمون آيلتس كسب كنيد مي توانيد روي لينك كليك كنيد. 

 

تكنيك سايه چيست؟

يكي از جالب ترين تكنيك ها براي تقويت مهارت هاي زبان انگليسي تكنيك سايه مي باشد. اين تكنيك تاثير مستقيمي بر مهارت هاي ليسنينگ شما دارد. تنها وسايلي كه براي انجام اين تكنيك نياز داريد يك تلفن همراه و يا MP3 player مي باشد. 

تنها كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه يك فايل صوتي مانند موسيقي، اخبار، برنامه هاي راديويي و ..... پخش كرده و به ان گوش كنيد. اما نكته اي كه بايد به آن توجه داشته باشيد اين است كه نيازي نيست به تك تك كلمه ها گوش كرده و سعي كنيد كه معني آن ها را به صورت دقيق متوجه شويد. حتي نيازي نيست كه كلماتي كه ياد نداريد را يادداشت كرده و بعدا معني آن ها را در ديكشنري پيدا كنيد. 

 

براي آشنايي با ديگر روش هاي تقويت مهارت هاي زبان انگليسي مي توانيد روي لينك كليك كنيد. 

 

زماني كه شما اين فايل صوتي را پخش مي كنيد، بايد فقط به آن گوش كنيد. يعني نيازي به تمركز نيست. شما مي توانيد اين كار را هنگام ورزش، در باشگاه، در تاكسي، در اتوبوس، حين انجام كار و ..... انجام دهيد. زيرا زماني كه به اين فايل ها گوش مي كنيد، تاثير غيرمستقيمي بر ضمير ناخودآگاه شما دارد و باعث مي شود به مرور زمان گوش شما آشنايي بيشتري با لهجه و لحن زبان انگليسي پيدا كند. 

انجام دادن مكرر اين كار در بازه زماني طولاني مدت به شما اين اجازه را مي دهد تا پيشرفت خود را در زمينه مهارت هاي ليسنينگ به وضوح مشاهده كنيد. 

زبان آموزان زيادي وجود دارند كه از اين تكنيك استفاده كرده و بعد از مدتي از نتايج به دست آمده راضي بوده اند. اگر شما هم قصد دارد تا در مهارت هاي ليسنينگ خود پيشرفت كنيد، توصيه مي كنيم حتما از اين تكنيك استفاده كنيد. 

 

اگر مي خواهيد مهارت هاي رايتينگ آيلتس خود را بهبود ببخشيد توصيه مي كنيم مقاله دريافت نمره 7 رايتينگ آيلتس را مطالعه فرماييد. 

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۲:۴۴ | ياسر موسوي
،

چجوري انگليسي رو روان صحبت كنم؟

مقدمه تقويت مهارت هاي مكالمه زبان انگليسي 

امروزه با توجه به شرايط حاكم بر جامعه و مشكلات اقتصادي، تقاضا براي شركت در آزمون آيلتس به شدت افزايش پيدا كرده است. بيشتر افراد به دنبال اين هستند تا با دريافت مدرك آيلتس خود به يكي از كشور هاي انگليسي زبان مهاجرت كنند. 

اما يكي از مهم ترين چالش هايي كه با آن روبرو هستند، مهارت هاي مكالمه زبان انگليسي است. بيشتر زبان آموزان و داوطلبان آزمون آيلتس نمي توانند انگليسي را به خوبي و به صورت روان صحبت كنند. همين باعث مي شود كه در آزمون آيلتس نمره خوبي كسب نكنند و از مهاجرت كردن باز بمانند. به همين دليل دچار افسردگي شده و انگيزه خود براي يادگيري زبان انگليسي را از دست مي دهند. 

براي حل اين مشكل، مي خواهيم يكي از بهترين روش هاي تقويت مهارت هاي مكالمه زبان انگليسي را به شما معرفي كرده و شما را در مسير لذت بخش يادگيري زبان انگليسي همراهي كنيم. 

 

اگر مي خواهيد درباره هويت آزمون آيلتس اطلاعات بيشتري كسب كنيد مي توانيد روي لينك كليك كنيد. 

براي روان صحبت كردن چه كار هايي مي توانم انجام دهم؟ 

روش هاي زيادي هستند كه مي توانيد با استفاده از آن ها مهارت هاي مكالمه زبان انگليسي خود را بهبود ببخشيد. اما بايد دقت داشته باشيد كه از روش هايي استفاده كنيد كه با سطح زبان انگليسي شما هم خواني داشته و هم چنين از انجام دادن آن ها لذت ببريد. زيرا در غير اين صورت نمي توانيد پيشرفت چشمگيري در مهارت هاي خود مشاهده كنيد. 

 

1. پارتنر پيدا كنيد!

همان طور كه مي دانيد، براي تقويت هر يك از مهارت هاي زبان انگليسي روش هايي وجود دارد. اما براي تقويت اسپيكينگ موثر ترين و بهترين روش اين است كه صحبت كنيد!

اگر مي خواهيد انگليسي را به صورت طبيعي و روان صحبت كنيد، بايد صحبت كردن را تمرين كنيد. هرچه بيشتر صحبت كنيد، پيشرفت بيشتري در مهارت هاي مكالمه زبان انگليسي خود مي بينيد. اما سوال اين است كه با چه كسي بايد صحبت كنيم؟ درباره چه موضوع هايي مي توانيم صحبت كنيم؟ 

در پاسخ اين سوال بايد بگويم كه ابتدا يك پارتنر براي خود انتخاب كنيد. يك نفر را پيدا كنيد كه سطح زبان انگليسي اش مانند خود شما باشد. زيرا اگر از شما خيلي بالاتر و يا پايين تر باشد، نمي تواند به شما كمك كند. بنابراين سعي كنيد كسي را به عنوان پارتنر انتخاب كنيد كه سطح زبان انگليسي مشابهي با شما داشته باشد. 

بعد از اين كه پارتنر خود را انتخاب كرديد، شروع به صحبت كردن كنيد. فرقي ندارد كه درباره چه چيز هايي صحبت مي كنيد. تنها چيزي كه مهم است اين است كه صحبت كنيد. زيرا به مرور زمان مشاهده مي كنيد كه همين صحبت كردن ها به شما در زمينه مكالمه كمك زيادي كرده است. شما مي توانيد درباره موضوعات روزمره، علايق، موضوعات ورزشي، اخبار روز دنيا و ..... صحبت كنيد. همان طور كه قبلا هم گفتيم، موضوع خاصي وجود ندارد كه فقط درباره همان صحبت كنيد. بلكه مي توانيد درباره هرچيزي صحبت كنيد. 

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره روش هاي تقويت مهارت هاي زبان انگليسي مي توانيد روي لينك كليك فرماييد. 

 

دانش لغات خود را تقويت كنيد!

يكي ديگر از مشكلاتي كه زبان آموزان در زمينه مكالمه زبان انگليسي با آن مواجه هستند، دايره لغات است. بيشتر زبان آموزان نمي توانند انگليسي را به خوبي و دقيق صحبت كنند. چون از دانش لغات كافي برخوردار نيستند. بنابراين اگر مي خواهيد انگليسي را روان صحبت كنيد، بايد لغات زيادي ياد داشته باشيد. 

براي اين كه بتوانيد لغات بيشتري ياد بگيريد، مي توانيد از منابع مختلفي استفاده كنيد. به عنوان مثال مي توانيد كتاب هاي يادگيري لغات زبان انگليسي را مطالعه كنيد. اين كتاب ها داراي لغات پركاربرد زيادي هستند كه به شما كمك مي كنند تا دانش خود را در اين زمينه گسترش دهيد. 

هم چنين مي توانيد از منابع آنلاين استفاده كنيد. با سرچ كردن در اينترنت با منابع بي شماري مواجه خواهيد شد. با مطالعه كردن اين لغات، دايره لغات خود را گسترش داده و در نتيجه مي توانيد انگليسي را بهتر و روان تر صحبت كنيد. 

اميدواريم كه از خواندن اين مقاله لذت كافي را برده باشيد!

اگر مي خواهيد مهارت هاي خود در زمينه رايتينگ آيلتس را بهبود ببخشيد مي توانيد مقاله دريافت نمره 7 رايتينگ آيلتس را مطالعه فرماييد. 

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۰:۵۲ | ياسر موسوي
،

متود هاي تقويت مهارت هاي زبان انگليسي

دوستان و همراهان عزيز و هميشگي سلام. اميدوارم خوب و برقرار باشيد و از يادگيري زبان انگليسي نهايت لذت را ببريد. 

امروز در اين مقاله آموزشي مي خواهيم شما را با روش هايي آشنا كنيم كه مي توانيد با استفاده از آن ها مهارت هاي زبان انگليسي خود را بهبود ببخشيد. 

 

اگر مي خواهيد درباره سطح بندي آزمون آيلتس اطلاعات بيشتري كسب كنيد مي توانيد روي لينك كليك كنيد. 

 

امروزه يادگيري زبان انگليسي براي بيشتر افراد از اهميت بسيار زيادي برخوردار است. به طوري كه بيشتر موقعيت هاي شغلي و يا حتي هدف هاي شخصي، به مهارت هاي زبان انگليسي آن ها بستگي دارد. به همين دليل افراد در تلاش هستند تا اين مهارت را به خوبي ياد بگيرند. 

اما زبان آموزان در مسير يادگيري زبان انگليسي با موانع زيادي مواجه هستند كه آن ها را از يادگيري موثر اين زبان بين المللي باز مي دارد. 

گروه آموزشي ما در اين مقاله آموزشي قصد دارد تا شما عزيزان را با متود هايي آشنا كند كه به شما در زمينه يادگيري زبان انگليسي كمك خواهد كرد. پس اگر شما هم مي خواهيد اين مهارت را به خوبي در خود ايجاد كنيد، اين مقاله را تا انتها مطالعه فرماييد. 

 

يكي از مهم ترين بخش هاي زبان انگليسي كه بيشتر زبان آموزان با آن دست و پنجه نرم مي كنند، يادگيري گرامر هاست. يادگيري گرامر هاي زبان انگليسي هميشه براي زبان آموزان كاري چالش برانگيز و سخت بوده است. به طوري كه بيشتر آن ها نمي توانند به خوبي گرامر ها و قواعد را به خوبي ياد بگيرند. 

اما روش هايي وجود دارد كه مي توانيد با استفاده از آن ها، گرامر هاي زبان انگليسي را به آساني ياد بگيريد. 

آماده ايد؟ بريم كه شروع كنيم!

 

يكي از بزرگترين اشتباه هايي كه زبان آموزان مرتكب مي شوند، اين است كه فقط گرامر ها را مطالعه مي كنند. يعني هيچ تمريني انجام نمي دهند و فقط مثال هاي كتاب درسي خود را مي خوانند. اين كار اصلا به شما كمكي در زمينه يادگيري گرامر ها نمي كند. 

 

اگر مي خواهيد با روش هاي بيشتري در زمينه يادگيري زبان انگليسي آشنا شويد مي توانيد روي لينك كليك فرماييد. 

 

اگر مي خواهيد گرامر ها را به خوبي ياد بگيريد، بايد ابتدا خود گرامر و مثال هاي ارائه شده را بخوانيد. 

اما پس از انجام اين كار، بايد خودتان دست به كار شويد. حالا نوبت شماست تا از خود مثال هايي بنويسيد و يا حتي با خودتان صحبت كنيد. 

همين كه شروع به نوشتن كنيد، گرامر در ذهن شما جاي ميگيرد و ديگر هيچ زمان آن را فراموش نخواهيد كرد. اما اگر فقط مثال ها را بخوانيد و هيچ متني از خودتان ننويسيد، پس از مدت كوتاهي همه چيز را فراموش كرده و در نتيجه از يادگيري زبان انگليسي خسته خواهيد شد. 

اميدوارم از خواندن اين مقاله لذت برده باشيد. 

 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۲ دى ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۷:۴۶ | ياسر موسوي
،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 66
بازديد ديروز : 60
بازديد كل : 7325

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان